Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Роботи немає, але безробітних меншає
Протягом січня - червня 2010 року послугами державної служби зайнятості скористалося 22695 незайнятих громадян. Чисельність безробітних, які проживають у сільській місцевості, у порівнянні з відповідним періодом минулого року, зменшилась на 50,72% і становила 2301 особу, повідомляє обласний Центр зайнятості.

Станом на 1 липня 2010 року потреба підприємств, установ та організацій у працівниках становила 1512 осіб, що на 54,15% менше, ніж на відповідну дату минулого року. Кількість вільних робочих місць для працівників сільського господарства становила 310, що на 9,09% менше, ніж на відповідну дату минулого року.

Протягом січня - червня 2010 року чисельність незайнятих громадян, охоплених активними заходами сприяння зайнятості населення, збільшилась у порівнянні з відповідним періодом 2009 року на 6,68% та становила 16491 особу: 9121 особу було працевлаштовано, що на 13,00% менше, ніж у січні - червні 2009 року; 3764 особи проходило профнавчання, що в 1,48 рази більше, ніж у відповідному періоді 2009 року; 3606 осіб - брало участь у громадських роботах, що в 1,48 рази більше, ніж у відповідному періоді минулого року.

За рахунок дотацій роботодавцям із коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття у січні - червні 2010 року було працевлаштовано 516 осіб, не здатних на рівних конкурувати на ринку праці.

За підтримки служби зайнятості, у січні-червні 2010 року організували власну справу, як суб’єкти підприємницької діяльності, 184 безробітних, які отримали одноразово допомогу по безробіттю для зайняття підприємницькою діяльністю.


Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 2  ::  Дата: 8 июля 2010   ::  Посмотрели: 1667  

Комментарий написал(a) Иван. Опубликованно: 8 июля 2010 13:51 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Правильно! Вот и я двух ваших гавриков увожу smile А то "тошнили" бы здесь со своими прожектами. А благодаря таким как я и МНЕ ХОРОШО и вашим ЧИНУШАМ СПОКОЙНЕЙ!

Комментарий написал(a) vovkas. Опубликованно: 8 июля 2010 20:43 в новости


Группа: Посетители
Новостей: 5
Комментариев: 2272
ICQ: --
Ваня, а вам не нужен еще один мальчик-ассистент? winkДобавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода