Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+В Херсоні почався перерозподіл ринку зовнішньої реклами
За інформацією сайту Новий час, який посилається на заяву депутата міськради (БЮТ), секретаря комісії з питань торгівлі, сфери послуг, реклами і захисту прав споживачів Віктора Гаврилюка про те, що члени комісії стурбовані наявною інформацію про ситуацію в рекламному ринку міста.

Зокрема, багато питань у комісії викликає діяльність КП «ГП Бюро естетики зовнішнього середовища та експлуатації зовнішньої реклами». За словами не лише В.Гаврилюка але й інших членів комісії діяльність КП останнім часом має необ’єктивну та вибіркову спрямованість щодо окремих операторів зовнішньої реклами міста.

«Ми (члени комісії) розглянемо ситуацію на засіданні і визначимося з методами нашого реагування на дії бюро естетики» – повідомив В.Гаврилюк.
Також за даними джерел видання в правоохоронних органах обласна та міська прокуратури отримали ряд звернень від зацікавлених осіб щодо перевірки діяльності КП «ГП Бюро естетики зовнішнього середовища та експлуатації зовнішньої реклами». У зверненнях вказується, що через діяльність КП бюджет міста щомісячно втрачає сотні тис. грн., що такий порядок вигідний високопосадовцям мерії, які фактично контролюють діяльність КП і отримують від незаконного обігу реклами корупційні прибутки.

Крім того, прокуратуру просять розібратися з утисками операторів рекламного ринку, які посадові особи КП «ГП Бюро естетики зовнішнього середовища та експлуатації зовнішньої реклами» пропонують за значно заниженими цінами продати частини рекламної мережі в центрі міста на користь певних осіб з числа керівництва мерії.

За даними джерел в прокуратурі міста наразі органи прокуратури вивчають можливість проведення серйозної перевірки діяльності зазначеного КП.
Як повідомлялося раніше по більшості херсонських ЗМІ невідомі особи розповсюджували інформацію з фотоматеріалами щодо корупції певних посадовців мерії обласного центру в питанні зовнішньої реклами.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 5  ::  Дата: 7 июля 2010   ::  Посмотрели: 1558  

Комментарий написал(a) Александер. Опубликованно: 7 июля 2010 17:10 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Пора Гречишкина в тюрьму!!! Он давно препринимателей - рекетирует!!

Христича + Гречишкин + Поливко - воры и враги народа Украины!!!

Комментарий написал(a) Я. Опубликованно: 7 июля 2010 18:21 в новости


Группа: Посетители
Новостей: 0
Комментариев: 1
ICQ: --
А что же вы, уважаемый АлександЕр, про остальных депутатов - владельцев рекламных агентств не вспомнили. А ведь львиная доля наших "народних обранців" и есть те самые рекламные операторы, которым не нравится деятельность бюро эстетики.
Как только поднимается вопрос о наведение порядка с рекламой в городе (да и не только с рекламой) сразу чьи-то депутатские ушки торчат. Ведь никто такой прибыльный бизнес терять не хочет.
Так и в этот раз. Давеча появилось на свет поручение городского головы о приведении в надлежащий вид ул. Ушакова.
Но конечно, если уберут половину бигбордов, то где-же наши доморощенные политики размещаться будут
Поэтому и делают виноватыми всех, кроме себя любимых.

Комментарий написал(a) Совесть. Опубликованно: 7 июля 2010 18:31 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Да это Мальцев мутит. Все знают, что он на место Гречишкина метит. По беспределу парниша работает. Позор, Устин Валерьевич

Комментарий написал(a) Клавдія Семенівна. Опубликованно: 7 июля 2010 23:13 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
А я вважаю, що реклами у місті повинно бути як омога меньше. Вже набридло бачити всіх цих Гаврилюків, Христичів, Гречишкіних, Мальцевих та інших зацікавлених лише у зростанні свого капіталу осіб. Хлопці, а як же добробут нашого міста? наших громадян? Про них ви подумали? Вам повинно бути соромно. В нас пенсіонери голодають, а ви про якусь рекламу....

Комментарий написал(a) Дрон. Опубликованно: 8 июля 2010 11:49 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Совесть,
Полностью согласен. Чего только стоит его "развод" с фондом Пинчука. Выдавать работу другого благотворительного фонда за свою. Нехорошо как-то получается (см. свежий выпук "Горожанин и Горожанка")Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее