Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Команда Сіленкова підготувала пропозиції до обласного бюджету
За інформацією сайту Новий час, який посилається на слова лідера фракції «Народний союз «Наша Україна» Бориса Сіленкова фракція визначилася з своїми пропозиціями щодо змін до обласного бюджету, які необхідно внести на найближчий сесії облради.

Зокрема, по-перше, пропонується скорегувати видатки обласного управління освіти і науки в сумі 1,05 млн. грн.., управління капітального будівництва в сумі 0,55 млн. грн.. та 0,3 млн. грн.. з обласного стабілізаційного фонду і всю суму 1,9 млн. грн..спрямувати на завершення ремонту обласного художнього музею ім.. Шовкуненка.

По-друге, пропонується спрямувати суму до 1 млн. грн. із обласного стабілізаційного фонду на газифікацію сіл та селищ області в рамках програми «Власний дім».

По-третє, також із стабілізаційного фонду до 1 млн. грн.. виділити на поточний ремонт доріг області.

Крім того, пропонується за рахунок власних коштів облуправління освіти і науки в сумі 0,56 млн. грн.. витратити на ремонт оздоровчої бази «Буревісник» обласної школи-інтернату ім. Т.Шевченка.

Загальна сума корегування видатків, за пропозиціями фракції НСНУ становить 4,46 млн. грн.

На думку Б.Сіленкова депутати облради мають підтримати вказані пропозиції, бо вони безпосередньо спрямовуються на виправлення проблемних питань соціально-економічного розвитку області.

В той же час екс-губернатор зазначив, що враховуючи існуючий стан економіки області фінансові можливості облради суттєво обмежені.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 7 июля 2010   ::  Посмотрели: 1168  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют