Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Ініціативна група «захисту Дубків» та Сальдо домовились: депутат Кириченко
Відповідна інформація міститься на сайті профспілки «Народний Контроль».

Про що саме домовились можна лише здогадуватися, зазначає депутат Кириченко.

Але те, що при цьому сталася здача інтересів херсонців – це однозначно. Бо перше, як тільки В.Сальдо зайшов до Малої зали засідань міськради, він з посмішкою оповістив, що питання депутатів С.Кириченко та А.Беліченко будуть перенесені з останнього на перші.

А він – В.Сальдо, здійснить відповідний звіт щодо інвентаризації насаджень, про що його просили організатори слухань. Ото досягнення! До сих пір усі резолюції громадських слухань, які йому не вигідні, В.Сальдо просто ігнорував.

При цьому депутат С.Кириченко передбачає, що лицеміри та фарисеї із фракції Партії регіонів та їх супутники із Блоку Литвина, Блоку Наталії Вітренко, деякі представники фракції БЮТ, не підтримають своїми голосами ні проект А.Беліченко про скасування минулорічного рішення, ні його проект «Про віднесення земельної ділянки під парком «Ювілейний» до категорії земель рекреаційного призначення».

До речі С.Кириченко повідомив, що міський голова В.Сальдо на засіданні коордради 21.06.10 р. надав слово комерційному директору фірми «Амстор» Володимиру Коробкову, який дуже просив депутатів прийняти 25-го червня рішення про дозвіл почати проектування відведення землі під торгівельно-розважальний комплекс. Але головне, що відмітив пан В.Коробков – це його слова: «Если бы эти земли были парком, то вы (депутаты горсовета) не имели бы право отводить мне землю! Но это не парк! Мы не нашли документов, которые подтвердили бы, что это парк». При цьому пан В.Коробков непереконливо говорив, що «Мы не будем рубить дубки!» На що він почув вигуки недовіри від багатьох депутатів.

Саме депутат С.Кириченко отримав у Державному архіві Херсонської області аж п’ять рішень органів місцевої влади, які закріпили статус парку «Ювілейний» на тих землях, як В.Сальдо та його команда називають землями запасу та хочуть виділити «Амстору». Але на ці документи ніхто із команди діючого мера і дивитися не хоче. Голова земельної комісії міськради, наприклад, каже, що «Ювілейний був би парком, якби дані про нього місце влада своєчасно внесла в Державний реєстр земель, як парк». А так, виходить, все пропало! І парк не парк, і нічого вже не зробиш.

Головне, каже С.Кириченко, ретельно пильнувати на сесії за картками для голосування депутатів, щоб ними не скористалися зненацька, як це буває при веденні сесій В.Сальдо, а також не допустити спотворення результатів голосування. Тоді буде шанс сподіватися, що не наберуть 39 голосів В.Сальдо і його підтримка в залі.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 2  ::  Дата: 6 июля 2010   ::  Посмотрели: 1894  

Комментарий написал(a) kolya. Опубликованно: 6 июля 2010 18:00 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
шо, Дементий, деньги не пахнут!!!!!???????????????? для дочки денег хватает?????????????????????????? am

Комментарий написал(a) хи-хи. Опубликованно: 6 июля 2010 18:10 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
на воре шапка горит!
на самом деле это "оппозиционер" Кириченко давным-давно договорился с Сальдо.
именно поэтому его карточка "случайно" проголосовала "неправильно".
и именно поэтому он двигает решение про рекреационную зону. т.к. именно в рекреационной зоне торгово-развлекательные заведения как раз и можно строить. а в СЗЗ - нельзя!
а разрешение на проектирование Амстору было выдано еще 13.10.2009 при непосредственном участии Кириченко:
Рада затвердила Протокол засідання комісії з проведення конкурсів оренди земельних ділянок на конкурсних засадах №1 від 04.07.2007. ТОВ «Амстор» затверджено матеріали вибору місця розташування земельної ділянки площею 5,0000 га, із земель запасу по Миколаївському шосе в районі автовокзалу, під торговельно-культурно-розважальний центр та надано дозвіл на виготовлення відповідного проекту землеустрою.
http://www.city.kherson.ua/index.php?id=4461
результаты того голосования: http://www.vgoru.org/modules.php?name=News&file=article&sid=8383
а документы из архива - что их искать? они выложены в интернете: http://arch-x.blogspot.com/2010/06/blog-post_28.html и что интересно - адресатом на документах значится газета "Вгору", а не депутат Кириченко.

но - классика жанра. чем больше неправды - тем скорее в нее поверят...Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода