Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Влада Новотроїцького району займається покращенням водозабезпечення
У Новотроїцькому районі за проектом розвитку ООН завершуються 3 мікропроектні пропозиції щодо покращення водозабезпечення мешканців селищ Новопокровка, Володимиро-Іллінка, Олександрівка.

На покращення водозабезпечення було надано 344,12 тис. грн, з яких за програмою розвитку ООН було надано 173,06 тис. грн, організаціями громадян -25,5 тис. грн, з районного та місцевих бюджетів - 145,56 тис. грн.

Громадська організація "Нові Перспективи" (с.Олександрівка) встановила безбаштове обладнання для подачі води, громадська організація сільський молодіжний фізкультурно-спортивний клуб "Вітязь" (с.Володимиро-Іллінка) встановила нову башту Рожновського, ГО «Сяйво Новопокровки» (с.Новопокровка) для покращення водозабезпечення населення якісною питною водою встановили дві башти Рожновського.

Громадська організація "Майбутнє Сиваського" найперша завершила у районі реалізацію мікропроекту «Переведення на електроопалення дитячого садочку» загальною вартістю 144,07 тис. грн.

Міжнародна допомога в цьому випадку склала 72,04 тис.грн, кошти громади - 7,2 тис.грн, кошти районного і місцевого бюджетів - 64,83 тис.грн. За ці кошти організацією встановлено 26 електроконвекторів, багатотарифний електролічильник. Реалізація даного мікропроекту дала можливість відкрити ще одну групу у дитсадку.

Восени 2010 року на території Херсонської області розпочинається реалізації ІІ етапу Проекту ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду".

Від Новотроїцького району вже отримано 2 заявки: проведення заходів з енергозбереження в дитячому садочку с.Громівка; встановлення безбаштового обладнання для покращення водопостачання жителів смт. Сиваське.

Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 6 июля 2010   ::  Посмотрели: 1984  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют