Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Заборгованість з виплати заробітної плати на Херсонщині зросла на 18,4%
Упродовж січня–березня п.р. загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати зросла на 18,4%, або на 4,1 млн.грн., і на 1 травня 2010р. становила 26,4 млн.грн, повідомляє ГУ статистики Херсонської ОДА.

Загалом обсяг невиплаченої заробітної плати на початок травня становив 8,1% фонду оплати праці, нарахованого за квітень 2010р.

У структурі загальної суми боргу на економічно активні підприємства припадає 70,8%, на суб'єкти господарювання, щодо яких реалізовуються процедури відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом (підприємства-банкрути) – 23,4%, решта (5,8%) – на економічно неактивні підприємства.

Заборгованість із виплати заробітної плати працівникам економічно активних підприємств на 1 травня п.р. становила 18,7 млн.грн., що на 11,1% більше ніж на початок 2010р.

Як і раніше, основна частка боргу із заробітної плати на початок травня не виплачена підприємствами промисловості (61,1%).

З кожних 100 невиплачених гривень – 44 грн. заборгували своїм працівникам підприємства м.Херсона, 31 грн. – м.Каховка.
Не нравится: 1, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 6 июля 2010   ::  Посмотрели: 1798  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама