Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Молодь Херсона не знає що воно таке за свято Івана Купала
Журналісти «Херсонської правди» вчора, напередодні свята Івана Купала провели маленьке бліц-опитування херсонців, що цього свята.

Результати вразили: понад 60% городян взагалі не знають, що це за свято.
Особливо це молодь віком від 18 до 25 років

Мешканці міста покоління 80-х (від 30 до 40 років) розуміють, що це за свято, а також починали пригадувати своє дитинство, коли вони приїздили до своїх бабусь та дідусів в центральну та західну Україну та приймали участь у святкування Івана Купала.

Особисте враження неприємне. Неможна вивчити чуже, якщо ти не знаєшь свого.

«Херсонська правда» розміщує цікавий матеріал полтавчан, саме присвячений цій же події:

Полтавська молодь вірить у магічну силу цвіту папороті

Напередодні традиційного свята Івана Купала Новини Полтавщини дізнавалися чи вірять полтавці в цвітіння папороті та чи знайдуться серед них сміливці, які шукатимуть цього року жовту квітку.

«Я вважаю, що квітка існує. Її можуть знайти тільки закохані, в гущавині лісу, куди не ставала нога людини», - відповіла Світлана (20 років).

«Ні, не вірю. Але заради інтересу походила б вночі по лісові, пошукала», - Анна (17 років).

«Мабуть, так. Взагалі я вірю в дива і, на мою думку, все в житті не випадково», - Анастасія (20 років).

«Взагалі, я не знаю традицій цього свята. Квітка, думаю, існує, але я не вірю в різні прикмети та обряди», - Вадим (16 років).

«Стверджувати не буду, квітку не шукала (хоча завжди хотіла), але вважаю, що легенди на порожньому місці не виникають. Якщо розповідають, значить все може бути. Може, хто сміливіший нехай перевірить», - Олена (24 роки).

«Вважаю, що існує! Квітка вселяє віру в диво, в те, що може відбутися лише раз. Але для цього потрібно знати, чого ти хочеш. Інакше не знайдеш», - Анна (19 років).

«Мабуть ні,але хочу вірити. Бо здавна з легенд повелося, що існує», - Наталія (20 років).

Згідно з легендою, папороть цвіте лише одну мить найкоротшої у році ночі - на Івана Купала (7 липня). Здобути цю квітку досить важко, бо її береже нечиста сила. Здавна були сміливці, що хотіли побачити цвіт. Вважалося, що той, хто встигне зірвати жовту квітку, здобуде чарівну силу, яка допоможе знаходити закопані скарби, передбачати долю людини, лікувати хвороби.

Шукаючи цвіт папороті, треба бути обережним, дотримуватись порад старших людей, котрі на своєму віку здійснювали спроби знайти квітку. Вони ж одноголосно радять: у того, хто йде за таємничою квіткою папороті, молитва до Господа не повинна залишати уста...

Бажаючи відсвяткувати Івана Купала:

6 июля в 18.00 в Гидропарке состоится незабываемое костюмированное шоу посвященное празднику Ивана Купала.

Организатором торжества выступает Антоновский поселковый голова Игорь Семенчев. Участвуют в шоу народные коллективы «Макиторки», «Джерела», «Славутянка», «Фестиваль народних забав», сказочные персонажи и много других.

Вас ожидает яркое представление с хороводами, конкурсами, призами и традиционным для этого праздника костром.

Приглашаем всех желающих отпраздновать вместе с нами.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 6 июля 2010   ::  Посмотрели: 1673  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода