Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Костяк зацікавився ПДВ
Прес-служба Херсонської ОДА повідомила, що херсонський губернатор Микола Костяк вимагає, щоб податкові органи області розібралися, чому при зниженні промвиробництва в області зростають обсяги заяв на відшкодування ПДВ.

Про це губернатор заявив на позачерговому засідання обласного комітету з економічних реформ.

Зокрема на засіданні обговорювалася положення Концепції введення на території Херсонської області особливої системи оподаткування з метою швидкого та якісного оздоровлення економіки регіону.

«Сьогодні треба дати нашим підприємцям можливість працювати чесно та прозоро. Не тим підприємствам, що показують «дуті» ПДВ та живуть за рахунок тіньових прибутків, а тим, хто насправді працює. В області працює дуже багато підприємств, зареєстрованих на території інших регіонів. Всі податки вони сплачують за місцем реєстрації, а не до бюджетів Херсонщини, при цьому використовуючи наші ресурси. Обласна державна адміністрація спільно з іншими органами влади знайде такі механізми, які дозволять всім чесно та прозоро сплачувати податки», – заявив губернатор, цитує Костяка Новий час

На жаль у повідомленні не вказується, на скільки протягом півроку зросла заявлена сума на повернення ПДВ.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 1  ::  Дата: 6 июля 2010   ::  Посмотрели: 1339  

Комментарий написал(a) Сергей. Опубликованно: 6 июля 2010 08:47 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Да, вот это специалист, "ХОЗЯЙСТВЕННИК"! Унас маштабность производства оценивают по объему реализованой продукции больше не по чем. Когда готовая продукция продается возникает НДС у продавца, который перекрывает НДС с затрат на производство. А когда нет реализации готовой продукции у производства накапливается возмещение НДС от понесенных затрат это естественно. Сельское хозяйство пока в стадии затрат и они пока не перекрываются доходом от реализации урожая. Не налоговой рыть надо, а создать благоприятный климат для реализации продукции предприятий области.
От Херсона и так одна большая воронка и налоговики в ней с лопатами бегаютДобавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода