Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+«Це злочинно - закривати поштові відділення!», стверджує депутат С.Кириченко.
Відповідну заяву поширила прес-служба профспілки «Народний контроль».

У заяві зокрема зазначено, що усі його намагання не допустити закриття відділення поштового зв’язку №14, що на розі вул.Суворова, 2/15 та пр.Ушакова, влада проігнорувала. При цьому чиновники послалися на те, що «закриття відділення поштового зв’язку «Херсон №14» проводиться відповідно до «Програми реорганізації мережі і розвитку Херсонської дирекції «Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта», яке очолює Вертман Михаїл Хаїмович, та відповідно до завдань «Державної цільової програми розвитку поштового зв’язку на 2009-2010 роки».

Так що розвиток поштового зв’язку, це не тоді коли стає більше і доступніше, а розвиток поштового зв’язку, за логікою теперішніх керманичів, це коли стає менше і не доступніше! При цьому реорганізатори, які «покращують» мережу поштового зв’язку рекомендують людям звертатися або до відділення поштового зв’язку №3 по пр. Ушакова, 41, або до поштового відділення №25 по вул.Горького, 54.

А натомість поштового відділення, яке десятки років діяло в будинку на розі вул.Суворова, 2/15 та пр.Ушакова, херсонці, скоріш за все, невдовзі побачать або ювілерний магазин, або магазин ексклюзивного одягу. Капіталізм є капіталізм. Він свого вимагає.

На що С.Кириченко пропонує закрити тему капіталізму і перейти до побудови національної соціальної держави через націоналізацію приватної власності і введення натомість її особистої трудової власності, і формування місцевої і центральної державної влади виключно територіальними громадами міст, сіл та селищ.

Тоді влада дійсно стає, за переконанням С.Кириченка, під контроль народу, а в самому суспільстві щезнуть олігархи-мільярдери та мульти мільонери, а саме суспільство стане більш справедливим і люди соціально захищеними.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 1  ::  Дата: 5 июля 2010   ::  Посмотрели: 1845  

Комментарий написал(a) vovkas. Опубликованно: 6 июля 2010 07:04 в новости


Группа: Посетители
Новостей: 5
Комментариев: 2272
ICQ: --
Сергей Александрович, видать, никогда не был в населенных пунктах, где почта работает три раза в неделю (строго после обеда и до вечера).

Неповоротливая Укрпочта не телится вводить новые услуги и оптимальные тарифы, ввиду чего их здания (которые почта не может содержать на балансе), разбирают в аренду да в собственность более шустрые частные предприниматели.
В природе это называется - естественный отбор.
У нас это называется - предвыборное пустозвонство.

Будучи монополистом в свое время, Укрпочта умудрилась все профукать всяким автолюксам и прочим, а теперь льет предвыборные крокодильи слезы в лице господина Кириченко - ах, как молоды мы были, и голуби за одну копейку носили письмо адресату.Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода