Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+«Данон Україна» піклується про майбутнє сільського господарства
«Данон Україна» оголосила про запуск інноваційного соціального проекту, який має об’єднати приватних сільгосптоваровиробників — шляхом створення кооперативів. У Херсонській області буде створено чотири таких кооперативи: в Бериславському, Скадовському, Голопристанському та Великолепетиському районах.

«Наш кооператив об’єднує практично все село. Люди матимуть роботу, ми зможемо згодом вкладати гроші в розвиток дитсадка, у школу. На сьогодні особистий внесок кожного — це наші паї, будівлі для господарства. Також разом організовуємо, будуємо, влаштовуємо. Плануємо, що з 1 вересня наш кооператив вже запрацює», розповідає голова кооперативу «Марфуша» в селі Новомиколаївка Скадовського району Анна Куценко.
Організатори повідомили, що цей проект стимулюватиме індивідуальні сільські господарства, об’єднані в кооперативи, виробляти і постачати молочну сировину високої якості. Планується, що до базової ціни на літр молока буде додатково нараховуватись надбавка за жирність, якість та кількість продукції. 1 млн. євро отримають дрібні фермерські господарства, для об’єднання, підтримки та розвитку, що діють на територіях Херсонської, Кіровоградської, Запорізької областей та АР Крим.

Проект передбачає створення 20 сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, які будучи неприбутковими організаціями, представляють інтереси своїх членів. Кожен кооператив отримає необхідну техніку від компанії «Данон»: великогабаритні ванни-охолоджувачі для молока, аналізатори якості молока, обладнання для організації пунктів штучного запліднення великої рогатої худоби, насіння для окультурення пасовищ. Також у рамках проекту отримання сучасні доїльні апарати, які дозволять не тільки скоротити час і полегшити процес доїння, а й істотно підвищити якість молока.
Можливо, найближчим часом, завдяки спільним зусиллям людей, на зміну зруйнованим фермам прийдуть сильні сільськогосподарські кооперативи, які впевнено стоятимуть на ногах.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 5 июля 2010   ::  Посмотрели: 1856  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода