Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Херсонська міська рада: метаморфози продовжуються
Нарешті громада Херсона дочекалася публікації в "Херсонському віснику", друкованому органі Херсонської міськради, заяви 38-ми організацій, до якої пафосно апелював міський голова на недавній сесій міськради, пише сайт майдан

Тепер кожен бажаючий може ознайомитися з цим шедевром епістолярного жанру (скан розміщено внизу повідомлення).

От саме так в газеті і надруковано, жодних маніпуляцій.

Саме настільки зменшена частина, яка містить підписи.

І - правильно. Адже до змісту листа запитань на сесії не було, були лише щодо підписантів.

Мабуть, в редакції газети або в замовників публікації були серйозні підстави подати список підписантів у такому вигляді.
Бо ж і так до нього надто багато запитань.

На 38-підписантів всього дві печатки? При тому в списку точно наявні зареєстровані організації, які мають власну печатку. Але скільки таких точно - розібрати складно, задрібно.

А решта - працюють без печатки? Може серед них є навіть й нелегалізовані?

І чого вартий підпис від імені організації, людини, посада якої не вказана, і яка не розпоряджається печаткою чи не хоче її ставити?

Зрозуміло - виконавці надто поспішали. Ще у п"ятницю присутні на сесії могли бачити в руках у міського голови папірці без жодного підпису, а вже в середу газета йшла у друк...

Але - така відверто халтурна підробка рівно через півтора місяці після того, як пан Сальдо особисто досліджував кожний персональний підпис на іншому листі, а ще раніше той самий пан Сальдо стверджував, що керівники громадських організацій - то як раз власники "заводів, газет, пароходів"?

Яким чином згаданий лист потрапив до міського голови - ще одна загадка. Адже, як з"ясував голова місцевого осередку ГМ "ОПОРА", юрист Д.Ільченко, - станом на початок сесійного дня цей лист через канцелярію міськради не проходив.

Більше того - незрозуміло, як цей лист потрапив на шпальти "Херсонського вісника". Адже напередодні його редактор О.Грушко як раз відмовив групі громадських організацій у публікації спростування, яке було подано відповідно до ст. 37 Закону України „Про друковані засоби масової інформації”. Звідки така вибірковість? Лист однієї групи громадських організацій друкований орган міськради розміщує, другої групи - ні. Можливо, один з листів надійшов якимось "надійним" шляхом?

Вибірковість "38-ми" також дивує. Адже звернення з"явилося лише в "Херсонському віснику". Що завадило авторам розмістити свій доробок з такої резонансної теми на шпальтах інших газет? Це було б набагато логічнішим.

Бо одинока публікація тексту громадських організацій суто в друкованому органі міської ради породжує таки додаткові запитання на кшталт - "так хто ж його справжній автор/автори"?

І дарма редактор не зменшив текст листа принаймні так само, як підписи. Адже на сесії, при читанні з голосу, питань до змісту листа не було. Але вони з"явилися щойно текст стало можливо побачити.

От, наприклад, автори великими літерами обіцяють у майбутньому підтримати ("ПІДТРИМАЄМО") якесь невизначене рішення про надання невизначеної ділянки для побудови невизначеного торгівельно-розважального комплексу.

Натомість й ті, кому вони начебто опонують, й херсонський губернатор, вимагають значно конкретнішого - надати визначеному забудовнику земельну ділянку саме під будівництво ТРК, до того ж не в уявному місті, а саме там, де будуть враховані інтереси усіх сторін.

Далі ті, хто начебто намагається протиставити себе рішенню громади, нагадують міському голові та його соратникам, що обранці є представниками усієї громади і враховувати весь спектр побажанні.

Ще далі плюралізм думок в голові автора породжує твердження, що міський голова із більшістю депутатів йдуть "на поводі" тільки деяких громадський організацій. Що є чистою правдою. Бо жодних натяків на те, що кількість депутатів, готових виконати вимогу всієї громади і відмінити своє скандальне рішення, таки наближується до необхідної цифри нема і не було.

Попри всі жахи нашого життя, хочеться все ж таки вірити, що принаймні декому з підписантів вдається хоч іноді справляти свої життєві потреби не лише за межами міста... Люди все ж таки...

Отже, плутано і невпевнено підписанти наче хотіли довести нам наступне:

вони обов"язково підтримають, якщо колись депутати приймуть рішення надати комусь якусь ділянку для побудови торгівельно-розважального комплексу, якщо це буде не вимога кількох організацій, а побажання всієї громади, заради гармонійного розвитку та з метою справляння життєвих потреб в межах міста.

Здається, автори листа самі себе перемудрували. Бо якщо вони цього тексту не ховали б, та висловлювалися зрозуміліше, то з бажаючих відкрито підписати їхній твір (з печатками, посадами, регаліями, тощо) назбирався б цілий натовп! А хоч би й в сесійній залі!

Особливої пікантності ситуації додає те, що в цей самий часовий проміжок, в міський раді примудрилися підробити звернення до депутатів від губернатора, та ще й по тому самому питанню.

Чи не забагато підробок?

Херсонська міська рада: метаморфози продовжуються
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 2  ::  Дата: 5 июля 2010   ::  Посмотрели: 1694  Другие новости по темеКомментарий написал(a) Игорек. Опубликованно: 5 июля 2010 13:35 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Сальдо---мошенник и ярморочный вор!!!!!!!!!!!!!!!Костяк его посадит в тюрму!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Комментарий написал(a) Улитка. Опубликованно: 8 июля 2010 19:31 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
а с чего это вы так в Костяке уверены? хочется чтоб кто-то был Робин Гудом? тогда ищите лучше.Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер