Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Херсонська міська рада: метаморфози продовжуються
Нарешті громада Херсона дочекалася публікації в "Херсонському віснику", друкованому органі Херсонської міськради, заяви 38-ми організацій, до якої пафосно апелював міський голова на недавній сесій міськради, пише сайт майдан

Тепер кожен бажаючий може ознайомитися з цим шедевром епістолярного жанру (скан розміщено внизу повідомлення).

От саме так в газеті і надруковано, жодних маніпуляцій.

Саме настільки зменшена частина, яка містить підписи.

І - правильно. Адже до змісту листа запитань на сесії не було, були лише щодо підписантів.

Мабуть, в редакції газети або в замовників публікації були серйозні підстави подати список підписантів у такому вигляді.
Бо ж і так до нього надто багато запитань.

На 38-підписантів всього дві печатки? При тому в списку точно наявні зареєстровані організації, які мають власну печатку. Але скільки таких точно - розібрати складно, задрібно.

А решта - працюють без печатки? Може серед них є навіть й нелегалізовані?

І чого вартий підпис від імені організації, людини, посада якої не вказана, і яка не розпоряджається печаткою чи не хоче її ставити?

Зрозуміло - виконавці надто поспішали. Ще у п"ятницю присутні на сесії могли бачити в руках у міського голови папірці без жодного підпису, а вже в середу газета йшла у друк...

Але - така відверто халтурна підробка рівно через півтора місяці після того, як пан Сальдо особисто досліджував кожний персональний підпис на іншому листі, а ще раніше той самий пан Сальдо стверджував, що керівники громадських організацій - то як раз власники "заводів, газет, пароходів"?

Яким чином згаданий лист потрапив до міського голови - ще одна загадка. Адже, як з"ясував голова місцевого осередку ГМ "ОПОРА", юрист Д.Ільченко, - станом на початок сесійного дня цей лист через канцелярію міськради не проходив.

Більше того - незрозуміло, як цей лист потрапив на шпальти "Херсонського вісника". Адже напередодні його редактор О.Грушко як раз відмовив групі громадських організацій у публікації спростування, яке було подано відповідно до ст. 37 Закону України „Про друковані засоби масової інформації”. Звідки така вибірковість? Лист однієї групи громадських організацій друкований орган міськради розміщує, другої групи - ні. Можливо, один з листів надійшов якимось "надійним" шляхом?

Вибірковість "38-ми" також дивує. Адже звернення з"явилося лише в "Херсонському віснику". Що завадило авторам розмістити свій доробок з такої резонансної теми на шпальтах інших газет? Це було б набагато логічнішим.

Бо одинока публікація тексту громадських організацій суто в друкованому органі міської ради породжує таки додаткові запитання на кшталт - "так хто ж його справжній автор/автори"?

І дарма редактор не зменшив текст листа принаймні так само, як підписи. Адже на сесії, при читанні з голосу, питань до змісту листа не було. Але вони з"явилися щойно текст стало можливо побачити.

От, наприклад, автори великими літерами обіцяють у майбутньому підтримати ("ПІДТРИМАЄМО") якесь невизначене рішення про надання невизначеної ділянки для побудови невизначеного торгівельно-розважального комплексу.

Натомість й ті, кому вони начебто опонують, й херсонський губернатор, вимагають значно конкретнішого - надати визначеному забудовнику земельну ділянку саме під будівництво ТРК, до того ж не в уявному місті, а саме там, де будуть враховані інтереси усіх сторін.

Далі ті, хто начебто намагається протиставити себе рішенню громади, нагадують міському голові та його соратникам, що обранці є представниками усієї громади і враховувати весь спектр побажанні.

Ще далі плюралізм думок в голові автора породжує твердження, що міський голова із більшістю депутатів йдуть "на поводі" тільки деяких громадський організацій. Що є чистою правдою. Бо жодних натяків на те, що кількість депутатів, готових виконати вимогу всієї громади і відмінити своє скандальне рішення, таки наближується до необхідної цифри нема і не було.

Попри всі жахи нашого життя, хочеться все ж таки вірити, що принаймні декому з підписантів вдається хоч іноді справляти свої життєві потреби не лише за межами міста... Люди все ж таки...

Отже, плутано і невпевнено підписанти наче хотіли довести нам наступне:

вони обов"язково підтримають, якщо колись депутати приймуть рішення надати комусь якусь ділянку для побудови торгівельно-розважального комплексу, якщо це буде не вимога кількох організацій, а побажання всієї громади, заради гармонійного розвитку та з метою справляння життєвих потреб в межах міста.

Здається, автори листа самі себе перемудрували. Бо якщо вони цього тексту не ховали б, та висловлювалися зрозуміліше, то з бажаючих відкрито підписати їхній твір (з печатками, посадами, регаліями, тощо) назбирався б цілий натовп! А хоч би й в сесійній залі!

Особливої пікантності ситуації додає те, що в цей самий часовий проміжок, в міський раді примудрилися підробити звернення до депутатів від губернатора, та ще й по тому самому питанню.

Чи не забагато підробок?

Херсонська міська рада: метаморфози продовжуються
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 2  ::  Дата: 5 июля 2010   ::  Посмотрели: 1729  

Комментарий написал(a) Игорек. Опубликованно: 5 июля 2010 13:35 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Сальдо---мошенник и ярморочный вор!!!!!!!!!!!!!!!Костяк его посадит в тюрму!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Комментарий написал(a) Улитка. Опубликованно: 8 июля 2010 19:31 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
а с чего это вы так в Костяке уверены? хочется чтоб кто-то был Робин Гудом? тогда ищите лучше.Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос