Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Херсонські ліфти ремонтують?
Продовжується робота по відновленню ліфтового господарства Херсона, повідомляє прес-служба міської ради.

Зараз опрацьовується механізм реалізації програми відновлення ліфтового господарства міста за рахунок коштів Стабілізаційного фонду, що передбачені постановою Кабінету Міністрів України від 16 червня 2010 р. №461 «Про порядок використання у 2010 році коштів Стабілізаційного фонду, передбачених для реалізації Загальнодержавної програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2009-2014 роки та Загальнодержавної програми «Питна вода України» на 2006-2020 роки».

Цей Порядок визначає механізм використання бюджетних коштів, головним розпорядником визначено Міністерство житлово-комунального господарства України. Місцевим розпорядником виступатиме управління житлово-комунального господарства Херсонської обласної державної адміністрації.

Серед іншого, бюджетні кошти будуть направлені на обладнання, ремонт або заміну ліфтів, які довгий час перебувають в аварійному стані. Як повідомив заступник міського голови Володимир Пепель, на відповідні роботи планують витратити: 487 тис. грн. для розграбованих ліфтів будинків комунальної форми власності, 900 тис. грн. – будинків ОСББ, які знаходяться на балансі управління житлового господарства та взяті в управління.

Окрім цього, В. Пепель звернувся з вимогою до ЗАТ “Херсонліфт», як обслуговуючого підприємства, негайно надати паспорти ліфтів або акти прийому-передачі їх ОСББ до управління житлового господарства, адже саме воно є законним балансоутримувачем ліфтів.

На сьогодні в Херсоні налічується близько 1390 ліфтів усіх форм власності, з них 914 належать до комунальної власності. Розграбовано – 134 ліфти, з них: 100 – комунальної форми власності, 34 – іншої форми власності.

Згідно з рішенням виконавчого комітету міської ради, до титульного списку капітального ремонту ліфтового обладнання на 2010 рік за рахунок коштів загального фонду міського бюджету (згідно з Програмою стабілізації роботи ліфтового господарства м. Херсона на 2007-2010 роки) віднесено 310 ліфтів, з них 95 потребують першого капітального ремонту.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 5 июля 2010   ::  Посмотрели: 1671  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют