Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Інвалідам стане жити легше
2 липня 2010 р. Верховна Рада України прийняла Проект Закону про внесення змін до статті 38 Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" (щодо надання інвалідам 1 та 2 груп права на позачергове обслуговування), поданий народним депутатом України Олексієм Журавком.

До цього часу право на позачергове обслуговування підприємствами, установами, організаціями побуту, громадського харчування, житлово-комунального господарства, міжміського транспорту мали лише інваліди війни та особи, на яких поширюється чинність Закону “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”.

Даний законопроект (реєстраційний номер 4186) був розроблений Олексієм Журавком для того, щоб полегшити життя інвалідів та сприяти зменшенню фізичного та нервового навантаження на організм осіб з обмеженими можливостями, які вони отримують під час перебування в чергах, повідомляє прес-служба народного депутата Олексія Журавка

Згідно чинного законодавства України, до нинішнього часу право на позачергове обслуговування підприємствами, установами, організаціями побуту, громадського харчування, житлово-комунального господарства, міжміського транспорту мали лише інваліди війни та особи, на яких поширюється чинність Закону “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”.

В цьому аспекті чинне законодавство лишало поза увагою велику кількість інвалідів, які були змушені стояти в чергах в супермаркетах, ощадбанках, ЖЕКах та інших установах, що надають населенню послуги. Тому цілком очевидно, що право на позачергове обслуговування в магазинах, у закладах громадського харчування та інших установах було необхідно поширити на всіх інвалідів І та ІІ груп.

Прийнятий законопроект допоможе значній кількості українців. які є інвалідами 1 та 2 груп, не відчувати того дискомфорту, який, на жаль, можливий у випадках, коли особа з обмеженими можливостями перебуває, наприклад, в черзі магазину чи ощадкасі та уникнути потенційних ображень і невдоволень у свій бік зі сторони інших людей, які разом з ними перебувають у цих чергах.

До того ж, більшості інвалідам (наприклад, тим, що пересуваються на протезах нижніх кінцівок), досить важко фізично, особливо у великих містах, вистояти та дочекатися своєї черги на отримання тих чи інших послуг.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 4  ::  Дата: 3 июля 2010   ::  Посмотрели: 1659  

Комментарий написал(a) Holya. Опубликованно: 3 июля 2010 10:35 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Классно! Такой простой и такой нужный закон. Это - реальная ипомощь инвалидам, не то что миллионы, которые выделяются на нужды инвалидов и разворовываются чиновниками!

Комментарий написал(a) с ног на голову. Опубликованно: 3 июля 2010 11:38 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
оказывается у нас очереди - норма жизни.
за колбасой стоим?
вместо того, чтобы стремиться к отсутствию очередей, будем стремиться к дроблению очереди на несколько потоков: отдельно ветераны, отдельно инвалиды, отдельно - "при исполнении", отдельно - все остальные...
хотя... очередь - легальная возможность собираться "больше трех". когда мирные сборы окончатльно зпретят - очередь станет отличной лазейкой!!!
молодец Журавко, смотрит в будущее!!! осталось только обеспечить всем гражданам возможность оформить инвалидность...

Комментарий написал(a) fox. Опубликованно: 3 июля 2010 17:07 в новости


Группа: Посетители
Новостей: 0
Комментариев: 18
ICQ: --
Это конечно отличное внесение изменений в 38ст. ЗУ,посмотрим теперь как это изиенение в законе будет действовать!Организовали бы еще програмку по переоборудованию ступенек и бордюров,как в подъездах до лифта,так и хотябы основных посещаемых обьектах для инвалидов на колясках.

Комментарий написал(a) Holya. Опубликованно: 5 июля 2010 01:16 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
с ног на голову,
можно подумать, что Вы никогда не стояли в очереди, - например, в сберкассе, чтобы оплатить коммунальные услуги! А вот скажите, уважаемый: вместо того, чтобы демонстрировать здесь свое весьма сомнительное остроумие, - сами-то хоть раз пропустили без очереди человека, которому явно тяжело было в очереди стоять?Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос