Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Населення Херсона стрімко скорочується
Згідно інформації ГУ статистики Херсонської області станом на 1 травня 2010р. на території Херсонської міськради, за оцінкою, проживало 341,5 тис. осіб.

Упродовж січня–квітня 2010р. чисельність наявного населення зменшилась на 1086 осіб або на 9,7 особи у розрахунку на 1000 наявного населення.

Загальне скорочення населення по Херсонській міськраді відбулося як за рахунок природного скорочення на 625 осіб, так і міграційного – на 461 особу. Порівняно з січнем–квітнем 2009р. обсяг природного скорочення збільшився на 120 осіб. Спостерігалося зменшення як кількості народжених (на 129 осіб), так і кількості померлих (на 9 осіб). У розрахунку на 1000 населення рівень народжуваності зменшився з 10,6 до 9,5 особи, рівень смертності залишився незмінним і становив 15,1 померлих.

Серед прибулих – 87,9% приїхали з інших регіонів України, 8,5% – з країн СНД , 3,6% – з інших країн. Серед вибулих – 92,7% виїхали до областей України, 2,9% – до країн СНД і 4,4% – до інших країн.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 2 июля 2010   ::  Посмотрели: 2914  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама