Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Влада Скадовська та громадськість підписали меморандум
З метою посилення співпраці між громадськістю та органами місцевою самоврядування у Скадовську підписано Меморандум про співпрацю між Міжнародним Фондом «Відродження», Скадовською міською радою та Херсонським Обласним Благодійним Фондом Милосердя та Здоров'я, згідно якого міська рада підтримає ініціативу щодо фінансування Центру за кошти комунального бюджету та залучення його до співпраці в рамках інших соціальних проектів м. Скадовська.

Цей спільний крок покликаний довести, що спільними ЗУСИЛЛЯМИ громади та влади в напрямку посилення правових можливостей мало захищені верстви населення мають реальний шанс знайняти дієву позицію в боротьбі за краще життя.

За підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» силами Херсонського Обласною Благодійного Фонду Милосердя та Здоров'я було створено Центр надання правової інформації та консультацій, який протягом 6 місяців надає безоплатну первинну правову допомогу мало захищеним верствам населення. За цей період Центр довів свою ефективність та необхідність міській громаді.

Поряд з консультуванням індивідуальних клієнтів співробітники Центру спрямовують свою діяльність на активізацію громадськості в напрямку вирішення муніципальних проблем, таких як дотримання порядку формування тарифів на житлово-комунальні послуги, впорядкування нарахування соціальних виплат, зокрема «дітям війни», а також супроводжують розробку корегування Генплану та розробки плану меж міста, що сприятиме вирішенню проблеми узаконення падання земельних ділянок під забудову за межами міста та прискоренню оформленню правовстановлюючих документів на землю та будівлі.

Подібна діяльність буде більш ефективною за активного сприяння міської влади, яка відкрита до діалогу з громадою. Центр став своєрідною переговорною платформою, в рамках якої вирішуються соціально-значимі питання.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 2 июля 2010   ::  Посмотрели: 1332  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют