Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+В Херсоні боржників будуть публічно карати
Таку інформацію поширила прес-служба міської ради.

За інформацією начальника головного управління з питань життєдіяльності міста Сергія Собчука міська влада вимушена провести жорстку роботу – відключати від послуг тих споживачів, які мають велику заборгованість та не реагують на заходи впливу.

Такі санкції будуть впроваджені вже цієї п’ятниці до трьох квартиронаймачів. Створено відповідні бригади у складі представників обслуговуючих організацій, теплопо-, водо-, газопостачальних підприємств, співробітників підрозділу охорони муніципальної власності м. Херсона та виконавчих органів міської ради. Фахівці будуть забезпечені необхідною для відключення технікою, матимуть документи, що підтверджуватимуть їх повноваження.

«Кожен городянин має чітко усвідомити, що житлово-комунальні послуги – товар, за який необхідно плати.

На жаль, ми маємо високий рівень заборгованості населення. Це негативно впливає на роботу підприємств, які є постачальниками цих послуг. Окрім цього, до нас звертаються і ті херсонці, які є сумлінними платниками. Вони вимагають впровадження кардинальних заходів до тих, хто не платить за отримані послуги роками!». – зазначив С.Собчук.

Перед запровадженням кардинальних заходів до боржників за житлово-комунальні послуги зібрана інформація щодо злісних неплатників по Херсону і визначено перших трьох найбільших боржників, які мають борги від 1,5 до 3 тис. грн. по всьому переліку наданих послуг.

Перший етап таких заходів стосуватиметься боржників, що мають заборгованість по всьому переліку послуг, другий – тих, хто має борги по трьох видах послуг.

За даними Головного управління статистики в Херсонський області заборгованість населення області за надані житлово-комунальні послуги на кінець квітня складала 173,5 млн.грн.

До того ж вказана сума з початку року зросла на 12,4%, або на 19,2 млн. грн..(на 1 січня 2010 року – 154,3 млн. грн.).

Середній строк заборгованості населення за всі послуги складає 2,9 місяця.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 1 июля 2010   ::  Посмотрели: 1651  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода