Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+"Нерозділене кохання" регіональних патріотів
Політична драма розігралася 25 червня.

У один день громадський рух "Відродження Херсона" і партія Сергія Тігіпка зайняли прямо протиставлені позиції, при яких, однак, об'єднання неможливе.

Мабуть ні теплий бриз пгт Лазурне, в якому відбулася установча конференція Асоціації регіональних лідерів України, ні переконання лідера "Відродження Херсона" Андрія Путилова, що прагнув заручитися підтримкою регіонів, не мали на Консь Бондаренко - заступника керівника партії Сергія Тігіпка - належного впливу.

І в той час, як ангажовані друковані та інтернет видання поширювали радісну для депутата херсонської міськради Андрія Путілова новину, бюро обласної і міської організацій партії Сергія Тигіпка прийняло рішення не підтримувати громадський рух "Відродження Херсона" та його лідера "у зв'язку з використанням "Відродженням Херсона" некоректних політичних технологій". Але, мабуть з міркувань гуманости - щоб не затьмарювати свято Дня конституції, із заявою вирішили почекати до сесії міськради 29 червня, на якій Олександр Поливко остаточно зруйнував рожеві мрії претендента на пост мера.

Власне фундамент цієї заяви "Відродження Херсона" і заклало - поширенням хибної інформації. Тому як у результаті з'ясувалося, що Кость Бондаренко у зустрічі в Лазурному брав участь у приватному порядку в нараді делегатів громадських організацій з херсонської та інших областей. Більше того - ніяких переговорів заступник голови партії Сергія Тигіпка не проводив!

Отже, розв'язка п'єси визначена і краще всього викладена саме в тій роковій заяві, що була опублікована місцевими інтернет-виданнями : "Вважаємо необхідним заявити: у зв'язку з використанням "Відродженням Херсона" некоректних політичних технологій, політична партія "Сильна Україна" в Херсонській області жодним чином не співпрацює з вказаним політичним рухом, а також не підтримує його лідера Андрія Путилова в якості кандидата на майбутніх виборах місцевого голови".

"Нерозділене кохання" регіональних патріотів

Кость Бондаренко
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 1 июля 2010   ::  Посмотрели: 1496  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода