Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Херсонські діти будуть харчуватися продуктами без ГМО?
В місті встановлено контроль за виробництвом і поширенням генетично модифікованих продуктів харчування, повідомляє прес-служба міської ради.

У повідомленні зазначено, що міським головою Володимиром Сальдо видано розпорядження, згідно з яким управлінням освіти та охорони здоров'я доручено здійснювати закупівлю продуктів харчування для дитячих дошкільних, загальноосвітніх навчальних, оздоровчих закладів та закладів для відпочинку дітей за наявності документів про якість та безпеку продуктів і без ГМО.

Як йдеться у преамбулі до розпорядження, воно спрямовано на реалізацію державної політики у сфері забезпечення населення міста безпечними продуктами харчування, здійснення профілактики захворювань, пов'язаних із порушенням харчування, а також вдосконалення роботи місцевих товаровиробників щодо виробництва продуктів харчування та продовольчої сировини, у складі яких є генетично модифіковані організми (ГМО).

Управлінню ветеринарної медицини Херсона, у межах компетенції, рекомендовано здійснювати ветеринарно-санітарний контроль та нагляд на підприємствах торгівлі, ринках та інших об'єктах торгівлі, де організовано продаж продукції тваринного і рослинного походження. Не допускати реалізацію цих продуктів без відповідних документів про якість та безпеку і вказівки вмісту ГМО.

Документ визначає також, що санітарно-епідеміологічний контроль за реалізацією продовольчих товарів та недопущення здійснення суб'єктами господарювання всіх форм власності торгівлі без вказівки вмісту ГМО, у межах компетенції, рекомендовано здійснювати Державному закладу «Міська санітарно - епідеміологічна станція».

Окрім цього, керівникам підприємств торгівлі та суб'єктам господарювання, які займаються торговельною діяльністю в місті, незалежно від форм власності, рекомендовано здійснювати реалізацію продуктів харчування за наявності етикетування відповідно до чинного законодавства з інформацією про вміст чи відсутність у харчових продуктах ГМО, що відображається на етикетці харчового продукту надписом «Із ГМО» чи «Без ГМО» відповідно.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 1 июля 2010   ::  Посмотрели: 1602  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода