Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Дефіцит бюджету Херсона вже сягає 20 млн. грн: ЗМІ
За інформацією сайту Новий час який посилається на власне джерело в І півріччі поточного року прогнозується дуже низький рівень виконання як місцевих бюджетів, так і обласного бюджету в цілому.

Однозначно вже не йде мова про можливість перевиконання бюджету.

Зокрема за підсумками роботи в звітному періоді під зривом виконання бюджетів до 30% сільських і селищних рад, та м. Каховка. Вперше за останні 6 років сільські та селищні голови області заявили до покриття з держбюджету дефіцит в сумі більше 9 млн. грн.

З точки зору джерела, це дуже загрозлива ситуація, бо станом на 30 червня не фінансуються більшість обласних програм, затверджених обласною радою на поточний рік. Крім того, зупинено фінансування заборгованості по вже виконаним роботам підрядними організаціями в 2009 році, яка складає 2,5 млн. грн.

Також за інформацією джерела в мерії Херсона на минулому тижні через касовий розрив мерія затримала виплату зарплатні та відпускних бюджетникам міста на 5 днів.

За інформацією джерела через скорочення надходжень в бюджеті міста з’явився дефіцит в сумі до 20 млн. грн., що й вплинуло фінансування захищених статей бюджету, зокрема, на графік виплати коштів працівникам бюджетної сфери обласного центру.

З точки зору джерела в ОДА всі переможні реляції фіскальних органів треба розглядати не через призму збільшення доходів в порівнянні з рівнем минулого року, а з врахуванням збільшення обсягів видатків, що пов’язано із збільшенням рівня пенсій та мінімальної заробітної плати.

Економіка регіону просто «не витягує» збільшення навантаження.

Тому джерело прогнозує, що вразі відмови центральною владою покриття розривів в місцевих бюджетах області на Херсонщині знов з’являться борги по зарплаті бюджетникам і обсяги заборгованості будуть зростати.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 30 июня 2010   ::  Посмотрели: 1936  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют