Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Школи-садки сел.Наддніпрянського продовжать навчальний процес
За дорученням міського голови Володимира Сальдо, відпрацьовано питання щодо виділення з міського бюджету Наддніпрянській селищній раді додаткових коштів у сумі 215,8 тис. грн. Воно буде винесено на розгляд ХХХІІ сесії міської ради.

Це дозволить вирішити проблеми щодо забезпечення безперебійного функціонування шкіл-садків № 42 та 86 Наддніпрянської селищної ради, а також виплати у повному обсязі заробітну плату їх працівникам. Таким чином учні та малеча селища зможуть продовжити навчально-виховний процес та буде убезпечена можливість закриття цих навчальних закладів.

Питання щодо готовності навчально-виховного комплексу «Школа-сад» № 42 та Жовтневської «Школа-сад» № 86 до сталого функціонування у період осінньо-зимового сезону виникло у жовтні цього року. Воно обумовлене неспроможністю керівництвом селищної ради чітко визначити складові та шляхи погашення місцевим комунальним підприємством «Дніпро» накопичених боргів за газ у сумі 590 тис.грн. Реконструйована за кошти міського бюджету минулого року автономна котельня у сел.Наддніпрянському, на яку було витрачено 1 071,867 тис.грн., мала б забезпечити якісним теплоносієм не лише навчальні заклади селища, а й житлові будинки та Інститут зрошувального землеробства Південного регіону.

Зазначені навчальні заклади Наддніпрянської селищної ради є власністю територіальної громади селища. Згідно із частиною 2 статті 43 Закону України «Про загальну середню освіту» та статтею 88 Бюджетного кодексу України, утримання і розвиток матеріально-технічної бази загальноосвітніх навчальних закладів фінансується за рахунок коштів власника закладу, яким є селищна рада.

Кількість учнів, котрі здобувають освіту в навчально-виховному комплексі № 42 сел. Наддніпрянське, складає 63 чол., заклад відвідує 31 дитина дошкільного віку.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 22 ноября 2009   ::  Посмотрели: 1747  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода