Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Ігнорування самоврядування
На прес-коференції, міський голова В.Сальдо, враховуючи думку та побажання, як він висловився, мешканців «З приводу рішень міської ради щодо дозволів на виготовлення проектів відведення землі на території парку «Ювілейний» (Дубового гаю)», що надійшла на ім’я міського голови заявив наступне: «Враховуючи, що згідно зі Статутом міста, резолюція громадських слухань є рекомендаційним актом для відповідної ради, який підлягає розгляду на сесії, першими до проекту порядку денного я включив 2 питання, що стосуються цієї теми, внесені депутатами».

Мова йде про проекти рішень щодо скасування рішення XXXI сесії міської ради від 13.10.2009 №1305 «Про виконання постанови Ворошиловського районного суду м.Донецька від 28.09.2009 по справі №2а-2747/09», внесений депутатом А.Беліченко, та «Про віднесення земельної ділянки під парком «Ювілейний» (ім.50-річчя СРСР) до категорії земель рекреаційного призначення», внесений депутатом С.Кириченком. Таким чином, повністю витримуються вимоги Статуту міста, яким передбачено, що «за результатами розгляду відповідних громадських слухань міська рада приймає у межах своєї компетенції відповідні рішення».

Під час сесії з’ясувалося, що міський голова начебто ігнорує не лише Статут міста, а й Закон "Про місцеве самоврядування". Депутати міськради третю сесію поспіль наполегливо питають, коли Сальдо на виконання 42-ї статті вказаного Закону звітуватиме перед громадою, але у відповідь лише чують: "Сесія записується під стенограму. На всі ваші запитання я надам письмову відповідь".
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 2  ::  Дата: 29 июня 2010   ::  Посмотрели: 1605  

Комментарий написал(a) Dok. Опубликованно: 29 июня 2010 09:07 в новости


Группа: Посетители
Новостей: 0
Комментариев: 22
ICQ: --
Шо пацани, откати от Амстора получили, а теперь как отказать вот вопрос?. Мер, пошел в отказ, потому, что небрал он этих денег, а вам совесть не дает проголосовать за отмену предыдущего решения. Правда -депутат Сеганевич, Лосев, и т.д. Как говорится: не рой другому яму, ато сам в неё попадёшь.

Комментарий написал(a) artem. Опубликованно: 29 июня 2010 09:55 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
непонятно написали - в чем нарушения? в том что он не отчитывается?Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП