Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Куди поділися земельні кошти?
Головне управління Держкомзему у Херсонській області порушило вимоги Бюджетного Кодексу України, Порядку обслуговування держбюджету за видатками та операціями з надання та повернення кредитів.

Адже відомо, що на Головне в Херсонській області Урядом торік виділено 5,2 млн.грн. для безоплатної видачі управління Держкомзему громадянам державних актів на право власності на земельні ділянки. В подальшому кошти було розподілено на 21 районні та міські відділи Держкомзему та між науковими установами: передусім на Херсонський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою та Херсонську регіональну філію ДП «Центр державного земельного кадастру».

Зокрема, без зареєстрованих в органах Держказначейства документів, які б підтвердили факт узяття фінансового зобов'язання виконавцями землевпорядних робіт (укладених договорів) авансовано загалом 3 млн 395,69 тис. грн. Таку суму неправомірно розподілено між місцевими науковими установами.

Нецільова витрата понад 961,68 тис. грн. державних коштів на землевпорядні та кадастрові роботи, призвело до збитків. Окрім того, неефективних управлінських рішень прийнято та застосовано на суму більш ніж 316 тис. грн.

Так, виявлено близько 4 тисяч випадків щодо нехтування строків видачі державних актів на землю у Білозерському (1470) та Великоолександрівському (996) районах. Зафіксовано факт несвоєчасної невидачі 88 державних актів на право власності земельних ділянок у Верхньому Рогачику.

У Херсоні по 197 випадках порушено терміну укладання договорів на розроблення технічної документації та всіх процедур по реєстрації державного акту.

У Великоолександрівському, Верхньорогачицькому, Каховському та Нововоронцовському районах неякісно складено списки осіб на приватизацію земельних ділянок. Ось чому, через зазначення неповної адреси громадян, зміни місця проживання адресатів назад повернулося 11221 поштове повідомлення про безкоштовне оформлення та отримання державного земельного акту.

В області витрачено понад 505 тис. грн. з порушенням чинного законодавства. Виготовлення комплекту технічної документації Херсонським науково-дослідним та проектним інститутом землеустрою фактично складає 164 грн. 41 коп., протее, за її виготовлення бралися 113 грн. 16 коп., що нижче за собівартість. Вочевидь, понад 310 тис. грн. доходів даною установою втрачено.

Протягом 2009 року Херсонська регіональна філія ДП «Центр державного земельного кадастру» не встигла використати більш ніж 858 тис. грн. у зв’язку з чим дану суму повернуто до державної скарбниці. Крім того, виявлено недоотримання коштів у сумі близько 600 тис. грн.

Ревізори КРУ виявили суттєві розбіжності між фактичними та документально вказаними у документації площами ділянок. А це означає, що 107 державних актів виготовлено з порушеннями вимог Земельного Кодексу України, а саме без затвердження органами місцевого самоврядування фактичного розміру земельних ділянок, наданих у власність громадянам.

Встановлено: без рішення рад про уточнення площі земельної ділянки, передану у приватну власність, допущено чималі фінансові втрати. Адже після недбалого відчуження земельних ресурсів загублено майже 208 тис. грн. Ревізія показала: жодна реєстраційна картка земельної ділянки, заповнена Філією, не мала ініціалів керівника та виконавця робіт. Встановлено, що за фахові справи інколи бралися особи без повної вищої освіти та відповідного напряму підготовки часто з професійно-технічною освітою. Зате працювали вчителі математики, агрономи.

Матеріали інспектування надано правоохоронним органам.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 29 июня 2010   ::  Посмотрели: 1205  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода