Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+На Херсонщині посадовці «списували» цукор та томат
Новозбур’ївська обласна туберкульозна лікарня по-своєму розуміла вимоги до виконання кошторису бюджетної установи, повідомляє прес-служба облКРУ.

Зокрема, у 2009 році обсяги асигнувань на оплату послуг з газопостачання профінансовано понад потребу в сумі більш ніж 24 тис.грн. Ще понад 39 тис. грн витрачено не за цільовим призначенням, тобто за невідповідними статтями видатків. Лікарня «накопичила» незаконних витрат у сумі майже 130 тис. грн за період з травня 2006 по травень 2010 років. Таким чином, напрацьовано чималі збитки.

Винуватці фінансової дисципліни прорахувалися загалом на суму більше 66 тис. грн. Серед інших неподобств – випадки недоотримання зарплати, переплата відпускних, нарахування зовнішньому суміснику суми за невідпрацьований час. В той же час молодший медичний персонал не отримав доплату за використання в роботі дезінфікуючих засобів.

Установою зайво списано томат та цукор після приготування окремих страв, завищено добові норми харчування, через що надміру списано продуктів харчування на суму 37 тис. грн. Працівникам лікарні, котрі зайняті на роботах зі шкідливими умовами праці, надміру видавався та списувався сік. Крім того, необґрунтовано списано 267 л бензину.

За всі вчинені прорахунки доведеться відповідати винуватцям. Матеріали інспектування надано правоохоронним органам, а посадовців, з вини яких допущено незаконні витрати, недостачі, лишки та інші фінансові порушення, притягнуто до відповідальності. Керівництво установи усуває виявлені КРУ недоліки.

Варто також нагадати, що Законом «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» окреслено правові основи регулювання, організації, ведення бухгалтерського обліку та складання фінансової звітності. Багато посадовців бюджетної сфери взагалі не мають уявлення про державні стандарти бухгалтерського обліку, необхідність їх чіткого дотримання.

Адже не складаються плани про фінансові результати, без яких аж ніяк не можливо аналізувати подальшу господарську діяльність. До того ж деякі підприємства не здійснюють облік та калькуляцію собівартості послуг, що призводить до заниження або завищення тарифів на комунальні послуги.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 28 июня 2010   ::  Посмотрели: 1244  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода