Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+На Херсонщині скорочується безробіття?
Впродовж травня 2010 року в області послугами державної служби зайнятості скористалися 11,6 тис. не зайнятих трудовою діяльністю громадян проти 18,7 тис. за травень 2009 року.

Про це повідомляє Головне управління статистики у Херсонській області.

На обліку цієї установи на 1 червня 2010 року перебувало 8,2 тис. незайнятих громадян, які шукали роботу. Офіційного статусу безробітних на зазначену дату набули 95,8% незайнятих громадян, із них 71% отримували допомогу по безробіттю.

Рівень зареєстрованого безробіття в цілому по області за травень поточного року скоротився на 0,2 в.п. і на 1 червня 2010 року становив 1,2% населення працездатного віку, та був меншим на 0,8 в.п. порівняно з відповідною датою минулого року.

За сприяння державної служби зайнятості в травні 2010 року було працевлаштовано 2,3 тис. осіб, що на 5,8% більше, ніж у травні 2009 року. Рівень працевлаштування незайнятих громадян у травні 2010 року порівняно з відповідним місяцем 2009 року зріс на 8,2 в.п. та становив 20%.

Із Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття в травні 2010 року на допомогу по безробіттю було витрачено 4,2 млн грн.

Розмір допомоги по безробіттю в середньому на одного безробітного становив 616,94 грн та на 23,4% перевищував її мінімальну величину (500 грн).
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 24 июня 2010   ::  Посмотрели: 3002  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн