Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+«Збереження озеленених площ є пріоритетним завданням у справі міського озеленення на сучасному етапі»: думка експерта
21 червня о 17-00 в приміщенні громадської ради при Херсонськійоблдержадміністрації відбувся брифінг старшого наукового співробітники відділу дендрології та паркознавства Національного ботанічного саду НАНУ, кандидата біологічних наук Юрія Олександровича Клименка на тему «Результати обстеження стану зелених насаджень на території парку Ювілейний (Дубки).

Пан Клименко зробив повідомлення, що Національний ботанічний сад імені М.М.Гришка НАН України направив до Херсону старшого наукового співробітника відділу дендрології та паркознавства Національного ботанічного саду ім. М.М. Гришка НАН України Юрія Клименка для обстеження стану насаджень парку «Ювілейний».

Обстеження було проведене 21 червня цього року. Офіційний акт обстеження стану насаджень парку «Ювілейний» буде оприлюднений пізніше, після відповідного узгодження вченою радою Національного ботанічного саду.

Юрій Клименко зробив повідомлення, що дубові гаї, у яких зростає близько 3000 дубів, створювалися за квадратно-гніздовим методом академіка Т.Д. Лисенко. Тому нині в одній лунці переважно зростає не один, а 2 – 5 і більше дубків. Таке загущене зростання відбилося на стані дерев, вони мають нижчу висоту та менший діаметр, ніж одновікові з ними насадження, що висаджувалися за кращими схемами.. Тому для покращення стану насаджень слід видалити ослаблені, всихаючи екземпляри, видалити всохлі нижні гілки на деревах. Внаслідок таких лісогосподарських заходів кількість рослин на ділянці зменшиться, але залишаться найкращі, які отримають простір і для подальшого росту кореневої системи і для подальшого росту крони.

Нині між гаями, що знаходяться на території парку, розташовані галявини, які більше подібні до пустирів, оскільки трав’яний покрив на них ніхто не формував, з’явилися будяки, лобода тощо. Проте ці ділянки є важливим резервом для створення парку. Якщо частину галявин засадити новими посадками, частину зберегти як галявини, але сформувати на них трав’яний покрив, то парковий масив буде єдиним цілим.

Якщо здійснити будівництво на території, яку планують віддати ТОВ «Амстор», то цілісний масив парку «Ювілейний» буде розбито на дві частини широкою забудованою смугою. На думку фахівця, збереження озеленених площ є пріоритетним завданням у справі міського озеленення на сучасному етапі.

Якщо площа буде збережена, вона буде слугувати зараз і у майбутньому чи то рекреаційною зоною, чи то санітарно-захисною. Якщо площа буде втрачена зараз, у майбутньому її не вдасться повернути і назавжди площа зелених насаджень у місті зменшиться (нині вона значно нижче затверджених норм), зауважив експерт.

Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 22 июня 2010   ::  Посмотрели: 1129  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода