Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Сальдо дав команду Пепелю освоїти виділені на запобіганні підтопленню кошти
Заходи із запобігання підтопленням будуть реалізовані в Херсоні, таку інформацію поширила прес-служба міської ради.

Зокрема в повідомленні йдеться про те, що за дорученням міського голови Володимира Сальдо проведено системну роботу щодо отримання додаткових коштів з державного бюджету для унеможливлення повторення ситуації, подібної до цьогорічної лютневої, коли відбулось часткове підтоплення міста.

Результатом відповідної роботи стало Розпорядження Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2010 р. № 311-р «Про фінансування заходів, спрямованих на запобігання можливому затопленню територій внаслідок льодоходу, повені та паводків у 2010 році», яким м.Херсону виділено кошти у розмірі 458 тис. грн.

Документом визначено план заходів, на які мають бути спрямовані зазначені кошти.

За дорученням В.Сальдо, головним управлінням з питань життєдіяльності міста проводиться підготовка до освоєння відповідних коштів, її координує заступник міського голови Володимир Пепель. Зокрема, прийнято рішення про спрямування державного фінансування на виконання ремонту ливневої каналізації у мікрорайоні «Корабел». Мова йде про ділянку, розташовану по вул. Патона.

Як зазначив В.Пепель, ця ділянка є досить проблемною через контруклін ливневої каналізації, що призводить до скупчення зайвих вод під час сильних опадів чи таїння снігу та створює серйозні незручності як для мешканців мікрорайону, так і для руху міського громадського транспорту. Саме тому кошти вирішено направити на визначений об’єкт.

Заплановано, що буде проведено перекладку цієї ділянки залізобетоном діаметром 600 мм, приблизна довжина ділянки 300 погонних м.

Поки що йде мова лише про підготовчі роботи для визначення основних ділянок, саме з яких і почнеться безпосередньо перекладка, визначаються наявні комунікації і глибина їх проходження тощо.

Окрім цього, В. Пепелем проведено низку робочих зустрічей і виїзних нарад за участі проектантів, експлуатуючих організацій, будівельників, управління доріг та інших спеціалістів, з метою вивчення ситуації на місці.

Замовником ремонтних робіт відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України, виступатиме управління капітального будівництва Херсонської обласної державної адміністрації.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 18 июня 2010   ::  Посмотрели: 1005  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода