Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Всі бажаючі отримати громадянство України, мають відвідати спецшколу №31: рішення міськвиконкому
Згідно рішення виконавчого комітету Херсонської міської ради Херсонська спеціалізована школа І-III ступенів №31 з поглибленим вивченням історії та права визначена такою, що здійснює повноваження із визначення рівня володіння державною мовою з метою розгляду питань, пов’язаних із громадянством України.

Про це повідомила прес-служба міської ради.

Зазначеним рішенням директор школи уповноважений видавати довідки про володіння державною мовою або її розуміння в обсязі, достатньому для спілкування.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 3  ::  Дата: 18 июня 2010   ::  Посмотрели: 2221  

Комментарий написал(a) Иван. Опубликованно: 18 июня 2010 09:24 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
РЖУ - НЕ МОГУ!!! wink wink wink

Упал пац стол!!! wink wink wink

ЩЩЩАССС эту сЦилку друзьям кину!!!

Комментарий написал(a) махно. Опубликованно: 18 июня 2010 15:40 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
т.е как я понял в мусорских паспортных столах (или кто там у нас за гражданство отвечает) людей, способных оценить уровень знаний мовы, не нашлось?
Или решили поднять материальное обеспечение шк.31 как анекдоте про ГАИшника "Прошу выдать во временное пользование переносной знак Ограничение до 40км в связи с тяжелым материальным положением".
Ну тогда нада по графику передавать это право всем украинским школам города...

Комментарий написал(a) кирилл каланчак. Опубликованно: 20 июня 2010 17:52 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Закон "О гражданстве Украины" принят 13.11.1991 года, на сегодняшний день действует с дополнениями. Положение о здаче экзамена на знание украинского языка действует тоже с 1991 года, просто раньше щкола, где сдавали этот экзамен назначалась по представлению УМВД в адрес Областного отдела образования. Вначале такие школы назначались в каждом районе города Херсона. Теперь этот процесс взяли под контроль и узаконили, что очень правильно.
Кстати, перечень документов, подаваемых на вступление в гражданстсво Украины, определяется другим подзаконным нормативным актом, проинятым чуть позже Закона. Перечень перекликается с аналогичными передовыми зарубежными нормативными актами.Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор