Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Загальний збиток від замору риби становить 6,5 млн. грн. – Держуправління екології
За інформацією сайту Новий час з посиланням на прес-службу Державного управління захисту навколишнього природного середовища в Херсонській області з посиланням на данні Головного державного управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Херсонській області загальний збиток, який нанесено рибному господарству Херсонської області за останні дві доби складає понад 6,5 млн. грн.

Також фахівці Держуправління екології, науковці та іхтіологи підтверджують версію озвучену фахівцями ГУ МНС в області, що загибель водних живих ресурсів викликана дефіцитом кисню в воді.

Однак ще відпрацьовується версія щодо забруднення поверхневих вод вищезазначених водойм скидами неочищених стічних вод підприємств та установ. Більш повні дані Держуправління надасть після обробки проб води, загиблої риби, донних відкладень, які були відібрані в місцях виявлення загибелі водних живих ресурсів відділом інструментально—лабораторного контролю Державної екологічної інспекції в Херсонській області, Херсонським обласним виробничим управлінням меліорації і водного господарства та лабораторією Головного управління ветеринарної медицини в області.

Зокрема, підтвердженням цього є данні ДЗ „Херсонська обласна санепідстанція” від 16.06.2010 №02-1/30-997, що за результатами лабораторних досліджень вміст заліза і марганцю у відібраних пробах води Каховського водосховища у Миловській балці становить відповідно 0,48мг/дм3 і 0,069 мг/дм3, Гаврилівській балці – 0,3Змг/дм3 і 0701мг/дм3„ в смт.Нова Воронцовка – 0,40мг/дм3 і 0,054 мг/дм3 , що перевищує ГДК рибогосподарських водойм від 4 до 7 разів.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 17 июня 2010   ::  Посмотрели: 1195  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют