Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+На Херсонщині номінальна заробітна плата становить 1535 грн
Як повідомляє Головне управління статистики у Херсонській області, середньомісячна номінальна заробітна плата штатного працівника підприємств, установ та організацій області у січні-квітні 2010 року становила 1535 грн, повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

Так у повідомленні зазначено, що у квітні 2010 року в порівнянні з березнем поточного року рівень середньої заробітної плати збільшився на 1,5% і становив 1606 грн, що у 1,8 рази вище рівня мінімальної заробітної плати, яка дорівнювала прожитковому мінімуму на одну працездатну особу (884 грн). Нарахування за одну оплачену годину зросли відносно березня поточного року на 5,2%, їхній розмір становив 10,63 грн.

Збільшення рівня заробітної плати у квітні поточного року порівняно з березнем відбулося у більшості видів економічної діяльності. Темпи збільшення цього показника коливалися від 0,8% у сферах надання комунальних та індивідуальних послуг, культури та спорту, до 12,8% у будівництві.

Продовжує утримуватися високий рівень диференціації розмірів заробітної плати за видами економічної діяльності.

Так, найбільш оплачуваними в економіці традиційно залишалися працівники фінансових установ, підприємств транспорту та зв'язку, державного управління, а серед промислових видів діяльності - на виробництві та розподілені електроенергії, газу та води, на виробництві транспортних засобів та устаткування, де заробітна плата працівників у 1,2 - 1,7 раза перевищила середній показник по економіці.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 17 июня 2010   ::  Посмотрели: 1359  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама