Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Херсонські можновладці балакали про техногенно-екологічну безпеку
Сьогодні, 17 червня 2010 року, в обласній державній адміністрації відбулося позачергове засідання обласної постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

Під час засідання, яке провів заступник голови обласної державної адміністрації, голова комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Олексій Беспалов, розглядалися питання щодо виконання Указу Президента України від 23 лютого 2010 року № 221/2010 "Про створення національного природного парку "Олешківські піски".

Заступник начальника державного управління навколишнього природного середовища в області Олег Передместніков доповів про стан справ у сфері природно-заповідного фонду області в цілому та про роботу, яка ведеться по створенню національного природного парку "Олешківські піски" на території Голопристанського, Цюрупинського районів та Новокаховської міської ради Херсонської області.

На засіданні комісії розглядалися основні заходи щодо виконання вишезазначеного Указу. Відповідно до п.3 Указу, Міністерство оборони України разом із Херсонською обласною державною адміністрацією протягом 2010 - 2013 років мають вжити заходів щодо вивільнення земельних ділянок колишнього авіаційного полігону "Херсон" від вибухонебезпечних предметів з метою подальшої передачі таких земель у постійне користування національному природному парку "Олешківські піски".

Наразі очищено від вибухонебезпечних предметів менше 1% площі колишнього авіаційного полігону "Херсон", який знаходиться на території Цюрупинського району і за площею складає 19526,3 га. Через проблемами з фінансуванням роботи з розмінування проводилися лише у 2008 році. У зв'язку з цим членами комісії було вирішено направити клопотання до Кабінету Міністрів України щодо прискорення вирішення проблеми фінансування заходів щодо вивільнення земельних ділянок колишнього авіаційного полігону від вибухонебезпечних предметів.

Крім того, у ході засідання комісії було прийнято рішення створити та організувати роботу дирекції національного природного парку "Олешківські піски", організувати проведення низки заходів відносно обмеження відвідування населенням колишнього авіаційного полігону, зокрема, через засоби масової інформації провести серед населення роз'яснювальну роботу щодо правил поводження у разі виявлення вибухонебезпечних предметів, забезпечити перекриття позапланових доріг, що межують з територією полігону.
Не нравится: 0, нравится: 1.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 17 июня 2010   ::  Посмотрели: 1331  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода