Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Херсонська влада зайнялася зупинками
У Херсоні нарахували 312 зупиночних комплексів, повідомляє прес-служба міської ради.

Як зазначено у повідомленні за останні роки в місті збільшилась мережа маршрутних автобусів, це спричинило утворення нових місць для висадки пасажирів.

Також прес-служба мерії повідомляє, що за дорученням міського голови Володимира Сальдо створена комісія, перед якою поставлено завдання провести інвентаризацію зупиночних комплексів, визначитися з переліком заходів для приведення їх у належний стан.

Комісією у складі працівників управління транспорту та зв’язку, управління комунальної власності та представників незалежної оціночної організації закінчено інвентаризацію зупинок. На сьогодні в місті їх нараховується:

мкр. Житлоселище – 27 одиниць;

смт Зеленівка – 17 одиниць;

мкр. Корабел – 18 одиниць;

мкр Таврійський, с. Степанівка – 44 одиниці;

Північне селище – 14 одиниць;

Східне селище, смт Антонівка, мкр. ХБК – 29 одиниць;

сел. Молодіжне, сел. Жовтневе – 79 одиниць;

центр міста та мкр. Шуменський – 42 одиниці;

сел. Куйбишеве, сел. Приозерне – 42 одиниці.

Проведено обстеження, фотографування та заміри 310 зупинок, які використовуються в міській мережі автобусних та тролейбусних маршрутів загального користування. Встановлено, що 125 зупинок міського транспорту загального призначення потребують будівництва зупиночних комплексів, 6 - капітального ремонту, 75 - поточного та косметичного ремонту.

Також виявлено, що 5 зупинок (3 – у Шуменському мкр. та 2 – у Таврійському мкр.) не використовуються за призначенням і є можливість використати дані комплексі на новоутворених місцях висадки пасажирів.
Обстеження показало, що 235 зупинок потребують встановлення знаків, що визначають зупинку, 153 – встановлення лавок, 208 – встановлення урн, на 268 зупинках відсутні таблички з переліком маршрутів.
На початку року за дорученням міського голови частина зупиночних комплексів була закріплена для обслуговування за приватними підприємствами.

Ця практика показала позитивні результати. На сьогодні таких зупиночних комплексів у місті – 72, їх стан задовільний.

За результатами інвентаризації зупиночних комплексів буде встановлена їх вартість та здійснена передача на баланс одному з комунальних підприємств.

Це дасть можливість балансоутримувачу в подальшому забезпечувати їх утримання в належному стані.


Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 17 июня 2010   ::  Посмотрели: 1163  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют