Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Херсонська талановита молодь обирає столицю (сумна статистика)
Випускники-переможці інтелектуальних змагань обирають київські вузи, повідомляє прес-слуджба міської ради.

Робота з обдарованими дітьми – один із пріоритетів управління освіти. Якість освіти відображається у результатах участі представників учнівської молоді міста на всеукраїнських змаганнях, конкурсах, олімпіадах-йдеться у повідомленні.

Відповідно до Умов прийому до вищих навчальних закладів України призерам (особи, нагороджені дипломами І-ІІІ ступенів) ІV етапу Всеукраїнських предметних олімпіад та ІІІ етапу Всеукраїнських конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України визначено пільги. Призери зараховуються до вищого навчального закладу за умови подання сертифіката Українського центру оцінювання якості освіти з кількістю балів не нижче мінімального рівня за умови, якщо вони вступають на напрям підготовки, для яких профілем є вступне випробування з предмета, з якого вони є призерами.

У нашому місті таких учнів 26, серед них випускників Академічного ліцею при ХДУ та фізико-технічного ліцею при ХНТУ та ДНУ – по 10, по 1 випускнику спеціалізованої школи № 52, 24, 30, 31, гімназій №6,20.

Шість учнів (Академічний ліцей при ХДУ, фізико-технічний ліцей при ХНТУ та ДНУ, спеціалізована школа №30) є призерами як ІV етапу Всеукраїнських предметних олімпіад, так і ІІІ етапу Всеукраїнських конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Управлінням освіти здійснено моніторинг побажань юних обдарувань щодо навчання у вищих навчальних закладах.

Попитом серед випускників – переможців інтелектуальних змагань 2010 року користуються Київський національний університет імені Т.Г. Шевченка (42%), Київський політехнічний інститут (12%).

Талановиті випускники не залишили поза увагою херсонські вищі навчальні заклади (ХДУ, ХНТУ), медичні університети Дніпропетровська та Харкова, юридичні академії Одеси, Харкова.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 17 июня 2010   ::  Посмотрели: 1418  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода