Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Херсонская общественность огласила свой вердикт «Дубкам» (документ)
Вчера во время общественных слушаний большинством голосов присутствующих была принята резолюция общественных слушаний.

Подавляющее большинство херсонцев выступило против намерений донецкой фирмы «Амстор» выстроить в парке «Юбилейный» торгово-развлекательный комплекс.

«Херсонская правда» публикует итоговый документ слушаний.

Данный вердикт граждан в скором времени будет передан городскому голове для начала процедуры его исполнения.

Текст документа:

РЕЗОЛЮЦІЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ


Згідно з:


•Статтями 55, 57, 142 Конституції України;

•Статтею 13, пунктом 42 частини 1 Статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні";

•Законом України "Про основи містобудування";

•Законом України "Про планування і забудову територій";

• розділом 4 Статуту громади міста Херсон, затвердженого рішенням Херсонської міської ради від 05.09.03 № 357;

15 червня 2010 р. о 16.00, членами територіальної громади міста Херсона проведено громадські слухання з приводу рішень міської ради щодо дозволів на виготовлення проектів відведення землі на території парку «Ювілейний» (Дубового гаю)у актовому залі Суворовської районної ради м. Херсона за адресою площа Свободи, 1, про що було, згідно закону, завчасно повідомлено широку громадськість через оголошення у газеті Херсонський Вісник від 10 червня 2008 року, інших засобах масової інформації.

Більшістю голосами учасники слухань прийняли наступну резолюцію.


Ми учасники громадських слухань глибоко стурбовані ситуацією що склалась навколо парку Ювілейний, що відомий у народі як Дубовий Гай або Дубки.
Як відомо, депутати Херсонської міської ради прийняли 13 жовтня 2009 року рішення, яким фактично надали дозвіл комерційній кампанії ТОВ «Амстор» побудувати на території парку торгівельно-розважальний комплекс, чим поставили під загрозу існування кількох тисяч дерев та самого парку.
Дубовий Гай було висаджено в 1949 році в межах наукового експерименту, завданням якого було довести можливість виживання дубів в умовах засушливого степного клімату. Експеримент виявився вдалим, дуби прижились.

В 1967 році , на базі Дубового Гаю, Комсомольська в місті Херсоні районна рада народних депутатів утворила парк «Ювілейний».

В умовах, коли в нашому місті кількість зелених насаджень на кожного городянина значно менше ніж це обумовлено законодавством, парк є єдиною доступною зеленою зоною для мешканців Північного та Таврійського мікрорайонів. Не дивлячись на те що міська влада практично нічого не робить для покращення стану парку, кількість його відвідувачів не зменшується.

Ці підстави дають можливість зробити висновок: рішення міської ради протирічить інтересам громади та порушує ряд норм діючого законодавства, а саме:
статті 6, 7, 8 Міжнародної Конвенції «Про доступ до інформації, участь громадськості в процесі прийняття рішень та доступ до правосуддя з питань, що стосуються довкілля», статті 50 Конституції України, яка забезпечує наше право на якісне довкілля, статті 136 Земельного кодексу України, статті 28 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», статті 23 Закону України «Про планування і забудову територій», статті 5 Закону України «Про основи містобудування», статті 25 Закону України «Про архітектурну діяльність», пункту 7 Концепції національної екологічної політики України на період до 2020 року (схвалено розпорядженням Кабінету Міністрів України від 17.10.2007 № 880-р), пунктів 6.1., 6.2. Наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.06.1996 №173 «Про затвердження Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів», пунктом 5.4. та таблиці 5.1.Державних будівельних норм 360 – 92.

Виходячи з вищевказаного, усвідомлюючи свою відповідальність за збереження надбань наших батьків Ми вимагаємо наступне:


1. Депутати Херсонської міської ради повинні скасувати своє рішення № 1305 від 13.10.2009 «Про виконання постанови Ворошиловського районного суду м. Донецька»;

2. Створити робочу групу з представників міськвиконкому та громадськості для проведення інвентаризації дерев парку, виділення його земель в натурі, розробки концепції розвитку парку.

3. Зазначені пропозиції розглянути згідно закону про «Місцеве самоврядування в Україні» на найближчій сесії Херсонської міської ради 25 червня 2010 року.

4. Вимагати Звіту міського голови в липні - серпні 2010 року згідно Закону України про місцеве самоврядування. в тому числі, і стосовно стану інвентаризації парків та скверів.

5. Вимагати заслухати на сесії міської ради забудовників , які отримали землі на території зеленої зони, щодо їх участі в благоустрої мікрорайонів.

Підписи.

Голова Бахматова Галина

Секретар Жукова Ольга

Проголосували:

ЗА – 301

ПРОТИ – 18

УТРИМАЛОСЬ – 0

Всього брало участь у голосуванні – 319
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 5  ::  Дата: 16 июня 2010   ::  Посмотрели: 1294  

Комментарий написал(a) гость. Опубликованно: 16 июня 2010 13:13 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Молодцы! Надеюсь, что это не останеться только на бумаге! А зачем вам отчет мера? от него не холодно, не жарко будет!

Комментарий написал(a) Акула. Опубликованно: 16 июня 2010 14:02 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
мы не сосчитали сколько "за", было много людей, но "против" было больше,чем 18 человек! не менее 30 человек. это конечно, ничего не изменило бы по итогам,но вранье противно видеть от защитников правды. неужели от вас убудет,если вы скажете сколько на самом деле было голосов за и против? зачем этот мелкий мухлеж?

Комментарий написал(a) Экс-перт. Опубликованно: 16 июня 2010 15:31 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
главное не спустить резолюцию на тормоза

Комментарий написал(a) ДМБ. Опубликованно: 16 июня 2010 17:00 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Акуламы не сосчитали сколько "за", было много людей, но "против" было больше,чем 18 человек! не менее 30 человек. это конечно, ничего не изменило бы по итогам,но вранье противно видеть от защитников правды. неужели от вас убудет,если вы скажете сколько на самом деле было голосов за и против? зачем этот мелкий мухлеж?,
Я был на слушаньях и НИКТО ИЗ ТЕХ, КТО ГОЛОСОВАЛ ПРОТИВ НЕ ЗАЯВИЛ ТАМ, что 18 - это было вранье. Или тридцати (по версии автора) противникам, которые высидели два часа в жарком зале (или с учетом запаса - все три часа) не могли отстоять свое право и крикнуть: "НАС БОЛЬШЕ, ЧЕМ 18?" Их что - съели бы? Вопить, с места "хватит болтать" - смелости хватало, а отстоять себя - нет?
У меня такие версии:
1. Их было 18.
2. Их было больше, но они ушли, так как им было все равно, теперь надо оправдываться
3. Их было больше, человек, считавший их - ошибся, но те, кто голосовал против - им было все равно, лишь бы быстрее уйти, так как их заставили голосовать против.
Вот такие комменты

Комментарий написал(a) гость. Опубликованно: 16 июня 2010 17:09 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Цитата: Акула
мы не сосчитали сколько "за", было много людей, но "против" было больше,чем 18 человек! не менее 30 человек. это конечно, ничего не изменило бы по итогам,но вранье противно видеть от защитников правды. неужели от вас убудет,если вы скажете сколько на самом деле было голосов за и против? зачем этот мелкий мухлеж?


к счастью, есть полная аудиозапись слушаний.

после вопроса:" кто против принятия этой резолюции" ГРОМКО велся подсчет поднятых рук. насчитали 18. может, кто-то успел опустить (стыдно стало...), может у кого-то в глазах двоилось...
на это ГРОМКО ОЗВУЧЕННОЕ число никаких возражений в зале не поступило. предложение пересчитать - тоже.
на каком основании в протокол может быть внесена другая цифра?

так что возникает встречный вопрос - зачем эти мелкие подколки типа в нечестности?
уже запущена "мякгая" кампания дискредитации слушаний?
так не вопрос - можно провести вторые, третьи, пятнадцатые... можно мобилизовать больше бюджетников и коммунальщиков. от этого что, мнение общественности изменится?

кстати, "за" было больше, чем 301. есть участники, которые не зарегистрировались и которые голосовали за резолюцию (фото это чудесно подтверждает).
караул! мухлеж!!!! ах, вот еще одна маленькая ложь...Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)