Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Корейців зацікавив Херсон
Нещодавно Херсон з офіційним візитом відвідали консул, радник Посольства Республіки Корея в Україні Кім Дохьойн та керівник з питань підтримки програм Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні Дайва Вілкеліте, повідомляє прес-служба міської ради.

З гостями зустрілись заступники міського голови Сергій Черевко, Юрій Христич, співробітники управління економічного розвитку міської ради, представники малого та середнього бізнесу Херсона.

Учасники зустрічі обговорили економічні, демографічні, демократичні тенденції в місті та наголосили на необхідності культурного взаємообміну, особливо враховуючи те, що на території Херсонщини проживає значна за кількістю громада етнічних корейців.

С.Черевко наголосив, що останнім часом в місті все активніше розвиваються об’єкти малого бізнесу, досить значну нішу займають підприємства сільськогосподарського спрямування, які займаються вирощуванням, переробкою чи реалізацією сільгосппродукції.

В якості потенційних результатів співпраці обох сторін влада міста вбачає розширення асортименту сільгосппродукції, збільшення обсягів товарообігу, вихід на нові ринки збуту, використання високих технологій у приладо- та машинобудуванні тощо.

Окрім цього, учасники зустрічі виокремили кілька можливих напрямків співпраці: підготовка фахівців для Республіки Корея у вузах нашого міста, зрошення сільгоспугідь, використання потужностей Херсонського елеватору та Херсонського морського торговельного порту.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 16 июня 2010   ::  Посмотрели: 998  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют