Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Херсон чекають великі транспортні зміни
В зв’язку з тим, що з 24 червня починаються ремонтні роботи на площі Перемоги в систему руху транспорту будуть внесені певні корективи.

Так, для зручності автовласників та пасажирів визначені спеціальні схеми руху транспорту, повідомляє прес-служба міської ради.

В повідомленні зазначено, що відповідні інформаційні панно будуть встановлені з 14 червня:

на площі Ганнібала - на вул.К.Маркса (перед площею Ганнібала по ходу руху до площі Перемоги), на вул.Пугачова (по ходу руху до площі Перемоги), на вул.К.Маркса (перед площею Ганнібала по ходу руху до Центрального ринку);

на пров.Козацькому (перед перехрестям з вул.К.Маркса за напрямком на Миколаївське шосе);

на вул.Залізничній (перед перехрестям з вул.К.Маркса за напрямком на Миколаївське шосе);

на вул.Рози Люксембург (перед перехрестям з вул.Робочої за напрямком до пл.Перемоги);

на вул.Макарова (перед перехрестям з вул.Філатова за напрямком до вул.Нафтовиків).

на вул.Нафтовиків на перехресті з вул. Макарова.

Рух автотранспорту і тролейбусів в напрямку вулиць Нафтовиків та Рози Люксембург з боку Миколаївського шосе на весь період здійснення робіт буде перекритим. Перекритим буде і рух автотранспорту та тролейбусів з боку вулиць Нафтовиків та Рози Люксембург до площі Перемоги. Рух автотранспорту і тролейбусів як у напрямку центру міста, так і в Миколаївському напрямку, буде здійснюватися на І етапі - по правій стороні площі (за напрямком до Миколаєва), на ІІ етапі – по лівій стороні.

Тимчасові дорожні знаки будуть встановлені в зоні проведення робіт з 24 червня.

Транспортне сполучення з Таврійського, Північного мікрорайонів залишається без змін. Хоча буде функціонувати 1 тролейбусна лінія, тролейбуси та інший транспорт будуть ходити з однієї сторони. Для цього тролейбусну лінію буде перенесено.

Маршрути №7,8,22,25,31,33,34,35,36,43,47,49 залишаються без змін. Маршрути, що йдуть з Таврійського мікрорайону і в яких було сполучення з Шуменським мікрорайоном та мікрорайоном Житлоселища, будуть об’їздити площу через вулиці Макарова, Червонопрапорну, Робочу.

Маршрутні таксі, що прямують з Шуменського мікрорайону та мікрорайону Житлоселища і в зворотньому напрямку, будуть здійснювати об’їзд площі Перемоги по вулицях Червонопрапорній, Комкова, Рози Люксембург, через залізничний переїзд по вул.. Макарова і далі за маршрутом на вул.Нафтовиків.

У зв’язку з цими змінами, посадка пасажирів, які прямують до мікрорайонів Шуменський та Житлоселище із зупинки "вул. Залізнична" (по Миколаївському шосе) здійснюватиметься на зупинках по вулицях К.Маркса, Червонопрапорній, Комкова, Рози Люксембург та провулку Пугачова.

Тимчасово не будуть працювати тролейбусні маршрути № 8, 9.

Що стосується інших тролейбусних маршрутів, то кількість одиниць електротранспорту на них буде тимчасово збільшено:

- маршрут № 3 - з 8 до 11 одиниць;

- маршрут № 4 - з 2 до 10 одиниць;

- маршрут № 12 - з 15 до 20 одиниць.

Крім того, 4-й тролейбус буде здійснювати перевезення пасажирів за
напрямком "Житлоселище - Річпорт".

Загальна кількість тролейбусів, які щоденно виходять на маршрути, не зміниться.

Враховуючи обмеження руху тролейбусів до мікрорайонів Шуменський та Житлоселище і в зворотньому напрямку, буде прийнято рішення про перевезення пасажирів пільгових категорій протягом терміну виконання ремонтних робіт на площі Перемоги за вказаними напрямками маршрутними таксі безкоштовно.


Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 15 июня 2010   ::  Посмотрели: 1586  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер