Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+У якій номінації відзначено сільського голову?: думка депутата
Після публікації у Голопристанському віснику (№21 від 21.05.2010 р.) інформації про підбиття підсумків роботи сільських рад з благоустрою населених пунктів у рамках Всеукраїнської акції «Благоустрій України», райком Комуністичної партії України провів у деяких з них опитування жителів щодо доцільності організації різноманітних оглядів, конкурсів, свят за ініціативою районної ради.

Переважна більшість опитаних схвально відгукнулися про такі заходи, мотивуючи свою думку тим, що сьогодні, після багаторічного панування в Україні дикого капіталізму, коли спритні ділки накопичували свої капітали за рахунок так званої приватизації основних виробничих потужностей колгоспів та радгоспів, процесу розкрадання землі та колективного майна, у результаті чого на селі відбулося різке розмежування між новітніми багатіями і прошарком бідних, необхідно повертатися до нормального життя. Адже кожній людині потрібні не тільки хліб, а й пісня, умови для змістовного відпочинку, красива і охайна оселя, доглянута територія поблизу місця проживання та праці. І дійсно, приємно пройтись та відпочити на території таких населених пунктів, як Нововолодимирівка, Долматівка, Чулаківка, Бехтери, Гола Пристань. Тож стає зрозумілим, чому їх керівники та громади одержали високі оцінки у ході заходів з благоустрою.

Та все ж залишається незрозумілим, у якій номінації відзначено грамотою районної ради новософіївського сільського голову С.Г. Острікову? Щоб відповісти на це питання, я відвідав населені пункти - переможці огляду і, зрозуміло, був вражений таким визнанням роботи Новософіївської сільської ради та місцевого депутатського корпусу. Відверто кажучи, порівняти успіхи з благоустрою Нововолодимирівки чи Долматівки з Новософіївкою - неможливо. Загальноосвітня школа тут має непривабливий вигляд, спортивні майданчики заросли бур’яном. Подібний стан спостерігається і на стадіоні, квіткові клумби на подвір’ї школи - у жалюгідному стані. Таким же є і сільський парк.

Сільська бібліотека розташована на другому поверсі, куди ведуть досить круті сходи, а це означає, що книгозбірня для інвалідів, пенсіонерів є недоступною. Її фонд протягом багатьох років не поповнювався, приміщення не ремонтувалося. У занедбаному стані знаходиться другий поверх дитячого дошкільного закладу, з тильного боку будівля у бур’янах. Дороги в селі потребують ремонту. Сільська молодь не має місця для організації змістовного відпочинку. Клубні заклади у Петрівці та Калинівці теж потребують ремонту, їх зовнішній вигляд - непривабливий.

На мою думку, сільський голова повинна була б отримати серйозні зауваження з боку конкурсної комісії, не ведучи мови вже про якесь нагородження.

Я добре знаю усі населені пункти Голопристанщини, і тому маю зазначити: Новософіївка - одне з необлаштованих.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 15 июня 2010   ::  Посмотрели: 849  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода