Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Робота херсонських депутатів
Минулого тижня відбулися засідання 6 постійних комісій. Депутати розглянули проекти рішень з питань, запропонованих на розгляд сесії і надали стосовно них відповідні рекомендації, повідомляє прес-служба міської ради.

У повідомленні зазначається, що крім розгляду сесійних питань, постійна комісія мандатна, з питань депутатської діяльності, етики, законності, правопорядку, прав людини (Ярич Ю.В.) розглянула питання про стан виконання рішення міської ради від 06.06.2008 № 847 «Про передачу міському комунальному підприємству «Херсонкомунсервіс» на утримання території пляжу «Юність» та забезпечення вільного доступу громадян на його територію».

Рекомендували до 01.07.2010 вжити заходів щодо безперешкодного та безоплатного доступу на територію пляжу «Лілея», рекомендувавши начальнику управління містобудування та архітектури Ходіну Г.М. розробити схему доступу та користування зазначеною земельною ділянкою за призначенням, врахувавши розміщення там будівель та басейнів, що не належать громаді.

Також у повідомленні йдеться про те, що продовжують роботу дві, створені відповідно до рішень міської ради, тимчасових контрольних комісій: з перевірки виконання капітального ремонту житлового фонду м. Херсона за рахунок бюджету (в т.ч. якості, строків, відповідності витрачених матеріальних коштів фактичному виконанню робіт), головою якої є депутат міської ради Арав О.А. та щодо перевірки правомірності та законності проведення управлінням житлового господарства міської ради конкурсу на надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у житловому фонді міської ради (голова комісії – депутат Корнілова С.І.).
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 14 июня 2010   ::  Посмотрели: 1583  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют