Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Херсонщина обирає кращого державного службовця
З 10 по 11 червня 2010 року в приміщенні обласної державної адміністрації проходив II тур Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець", повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

Конкурс проводиться серед державних службовців в номінаціях "Кращий керівник" та "Кращий спеціаліст". Учасниками конкурсу стали фіналісти І туру, який відбувся в усіх місцевих державних адміністраціях. У рамках II туру конкурсанти виконуватимуть практичні завдання зі службової етики та етикету.

Кожен учасник має представити свій публічний виступ за однією з шести запропонованих тематик у рамках засідання за "круглим столом", а також пройти співбесіду з членами оргкомітету.

До складу організаційного комітету конкурсу увійшли: А.В.Рогозенко, заступник голови обласної державної адміністрації - керівник апарату, А.А. Яценко, начальник Управління державної служби Головного управління державної служби України в Херсонській області, представники наукової сфери, освіти, профспілки державних службовців, засобів масової інформації, громадських об'єднань.

Мета конкурсу: підвищити професійний рівень, відкритість суспільству, узагальнити та розповсюдити досвід роботи кращих державних службовців.

Довідка: відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2008 року № 1136 "Про затвердження Положення про систему підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців і Положення про єдиний порядок підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації керівників державних підприємств, установ і організацій" конкурс "Кращий державний службовець" віднесено до видів підвищення кваліфікації державних службовців. Методичні рекомендації до проведення Конкурсу у цьому році доопрацьовані та доповнені. Завдання для учасників більш цікаві та різнопланові.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 14 июня 2010   ::  Посмотрели: 1312  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют