Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00














Google+



На Херсонщині проведено громадську експертизу діяльності влади
За інформацією сайту Новий час з посиланням на МО “Нова генерація” 9 червня 2010 року відбулося засідання колегії Херсонської обласної державної адміністрації, під час якого розглянуто експертні пропозиції за результатами громадської експертизи діяльності Херсонської облдержадміністрації щодо реалізації гендерної політики. Громадську експертизу проведено молодіжною організацією «Нова генерація».

Вперше в області застосовано процедуру визначену Порядком сприяння проведенню громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади, що затверджений відповідною постановою Кабінету Міністрів України.
Проводячи громадську експертизу ініціатори ставили за мету оцінити діяльність обласної державної адміністрації та її відповідних управлінь, відділів щодо реалізації державної політики з утвердження ґендерної рівності, виконання ними Обласної програми з утвердження ґендерної рівності в області на період до 2010 року.

Відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів «орган виконавчої влади після надходження експертних пропозицій…розглядає їх на найближчому засіданні колегії за участю представників інституту громадянського суспільства, що проводив громадську експертизу…».

На жаль, органи виконавчої влади ще не звикли сприймати організації громадянського суспільства як рівнозначних партнерів у своїй діяльності, тому з виконання цієї вимоги були певні труднощі. І результати громадської експертизи розглядалися не найближчому засіданні, а через два місяці після надання зазначених пропозицій на розгляд обласної державної адміністрації.

Під час засідання колегії співдоповідачем виступила директор проекту «Громадська експертиза діяльності облдержадміністрації щодо утвердження тендерної рівності» Ольга ЖУКОВА, яка поінформувала членів колегії та присутніх про перебіг проекту та актуальність питання впровадження гендерної рівності.

Отже, засідання колегії відбулося, рішення прийнято. Що далі?

Розпочинається новий етап роботи щодо утвердження гендерної рівності у Херсонській області. У вересні відбудеться тренінг для представників Херсонської облдержадміністрації «Застосування логіко-структурного підходу у розробці обласних програм», буде проведено серію експертних дискусій по розробці нової обласної програми щодо утвердження гендерної рівності.




Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 11 июня 2010   ::  Посмотрели: 1188  







Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

Подробнее



Катерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

Подробнее



Олександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее




Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП





Информер

Погода



Курс валют