Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Херсонське КРУ застерігає чи повідомляє?
Щодня в новинах країни та області йдеться про зміцнення порядку в суспільному житті, жорсткому контролі при використанні коштів та майна, повідомляє прес-служба обл. КРУ.

Нерідко можна почути слова про мізерність казни, що не можна відремонтувати школу, оновити меблі в лікарні… При цьому часто забувають наголосити: місцеві бюджети – кошти громади, які завжди треба витрачати на законних підставах, ощадливо та по-господарськи.

Публічна протидія незаконному та неефективному розподілу та освоєнню наявних грошей та майна – пряме завдання державних контролерів. КРУ визначає не лише рівень ефективності господарювання, а й дозволяє після аналізу фінансових показників упередити незаконні і нецільові витрати державних і комунальних ресурсів, а також зменшити кількість неефективних управлінських рішень у кілька разів.

З початку 2010 року ревізорами відділу охоплено інспектуванням майже 9 млн фінансових та матеріальних ресурсів.

Лише протягом 5 місяців 2010 року виявлено порушень на загальну суму більш ніж 360 тис. грн, з них фінансових порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів держави на суму більш ніж 164 тис. грн.

(порушення, що призвели до збитків, недостачі, незаконні і нецільові витрати), прорахунків з тендерного законодавства майже 85 тис. грн. З порушеннями витрачено кошти на виплату заробітної плати, допомог, премій та інших виплат на загальну суму понад 43тис. грн;

Офіційно зафіксовано факти безпідставного отримання рядом працівників установ премій, надбавок та доплат, необґрунтоване встановлення посадових окладів, що спричинило до зайвого отримання надбавок, завищення вартості виконаних ремонтних робіт, факти безпідставного списання матеріальних цінностей з балансу установ та інші порушення. Мали місце й випадки використання легкових автомобілів у вихідні та святкові дні, в результаті чого безпідставно списано пальне на витрати установ.

Служба переконливо наголошує на дотриманні управлінцями вимог Бюджетного Кодексу та забезпеченні цільового і законного витрачання бюджетних коштів. Не зважаючи на прорахунки керівників окремих підприємств та організацій, можна значно скоротити марнотратство.

Звісно, лише за умов послідовної профілактичної роботи. Тоді й можна впевнено говорити про дієвий внутрішній фінансовий контроль на місцях, економію наявних коштів, результативність та прозорість у веденні фінансової звітності на кожному підконтрольному об’єкті.

Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 10 июня 2010   ::  Посмотрели: 1075  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода