Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Опозиція у невигідному становищі?: (думка)
Вслід за неспроможністю херсонської "Батьківщини" очистити свої лваи від російських шовіністів, що спільно з Партією регіонів єдиним фронтом душать в зародку будь-які прояви українського суспільно-політичного життя в місті та області, опозиція здивувала ще одним недалекоглядним кроком. Голова Херсонської обласної організації ВО "Свобода" пан Олег Гаврилко на партійному сайті висунув рішучу вимогу: БЮТ має спростувати інформацію про входження Херсонської "Свободи" до Комітету захисту України. Відповідне звернення було надіслано у Херсонську обласну організацію БЮТ, роблять висноки журналісти сайту Український Херсон

Нагадаємо. Інформацію прес-служби обласної організації БЮТ про входження ВО "Свобода" до Комітету захисту України було розміщено у газеті "Новий Формат" від 2 червня 2010 року. Ця публікація викликала праведний гнів в бункері "СВОБОДИ", що прагне отримати копірайт "націоналістичної опозиції"©. Останні наполягають: "Самозванців нам не треба! Керувать всім буду я".

Отже, опозиція пройшла всі бажані для влади кроки: зміліла (репатріанти повернулись до Партії регіонів); пересварилась (триває черговий раунд з'ясування стосунків: хто буде капітаном на кораблі, що тоне?); сформувала низку об'єднаних опозицій; не змогла очистити своїх лав від людей, що компрометують опозиційний рух.

Думка авторів матеріалу: Остаточна ліквідація опозиції владі зовсім не потрібна. Достатньо зберегти все в тому жалюгідному стані, в якому воно існує зараз. Тоді можна буде лише показувати пальцем в бік численних "об'єднаних опозицій" та стверджувати: "Вони навіть стоячи під стінкою продовжують з'ясовувати хто гідний щирої народної любові".

Порада від журналістів видання:


1. Представникам БЮТ, НУ-НС, усіляких фронтів, позицій, "свобод" та інших борців за народне щастя - забудьте про будь-які дрібні та великі амбіції, цілком можливо, що ви вже ніколи не станете владою. Спробуйте осягнути глибину ями в якій ми опинились.

2. Забудьте, що було вчора. Хай страі кривди нікого не принижують. Сьогодні нас пхають в анус двоголового орла - це головна проблема. Кожна сварка в таборі "об'єднаної опозиції" викликає лише більшу огиду від Тимошенко, Гиценка, Яценюка, Тягнибока та інших.

3. Народ вже не сприймає гасла "Їх треба зняти" чи "Геть корупцію". Потрібно запропонувати конкретні кроки, проекти нормативно-правових актів, які можуть розв'язати ті проблеми, котрі нині створює влада. Що готова робити опозиція для боротьби з корупцією? Що робитиме опозиція з природними монополіями? Як поведе себе на міжнародній політичній арені? Як будуватиме стосунки з олігархами? Як реформувати пенсійне забезпечення? Люди здатні сприйняти тільки дуже конкретні речі. "За нас Вам буде краще", - вже нікого неи надихає.

4. Позьбавтесь від людей, що заплямували опозиційні лави і можуть викликати сумніви в своїй відданості ідеям побудови Української Європейської Сучасної Справедливої держави. На регіональному рівні позбавтесь від слабкодухів, котрі бодай раз витерли ноги об Україну. Найперше - це ті депутати, котрі заперечують наріжні принципи державності: суверенітет, соборність, українську мову, Героїв Визвольних Змагань та прямо чи опосередковано підтримують антидержавні рухи.

Тоді, можливо, у вас є шанс, у слушний момент, привернути до себе увагу, поборотись за довіру тих, хто дає вам роботу.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 3  ::  Дата: 10 июня 2010   ::  Посмотрели: 1064  

Комментарий написал(a) biata. Опубликованно: 10 июня 2010 10:38 в новости


Группа: Посетители
Новостей: 3
Комментариев: 109
ICQ: --
Маразм крепчал, деревья гнулись...

Комментарий написал(a) махно. Опубликованно: 10 июня 2010 12:20 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Маразм крепчал, деревья гнулись...

то шла Беата с бодуна ...
Рассол закис, от пепси мутит -
не пернуть ли чего-нибудь?
Вот, легче, легче - сонце всходит,
уже дом-2 смотреть пора.
Еще посточек и в порядке,
уже не в вавках голова..

а если по серьезному, то аффтар критикуя Свободу, в то же время произносит 100% ее идею люстрації ...

Комментарий написал(a) А Олег, заст голови ХОО ВО "Свобода. Опубликованно: 11 июня 2010 15:12 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Це сами писав і на сайті "Українського херсону"
Цікава стаття. Цікава своїм "проффесіоналізмом".
1. Почнемо з того, що автор (мабуть, це все-таки Сам Подобєд, який дописує з Києва) скромно про себе не згадав.
2. Останні (Свобода) наполягають: "Самозванців нам не треба! Керувать всім буду я". Шановні, це - цитата???, наведіть, будь-ласка, коли, де і хто зі свободівців це озвучив, бо доведеться вже вам озвучити спростування і вибачення.
3. Редакція то закликає об'єднуватись свободівців, то очищати лави опозиції від перебіжчиків. Супер!! Це і наша думка також. І допоки БЮТ не викине з місцевої партії людей, що голосували за зняття звання Героя України з Бандери і Шухевича ніякого об'єднання бути не може. Адже редакція теж за це?
4. Нормальний незаангажований журналіст подзвонив би Гаврилку і спитав би його, ЧОМУ таке рішення прийняв місцевий осередок, а не писав би анонімом бозна-що бозна-де почуте.
5. Внутрішнє очищення місцевої "Свободи" відбулося взимку, коли деякі "любі друзі Подобєда" вилетіли за лібералізм і порушення дисциплінарного статуту (порушення субординації)
З "проффесіоналізмом", шановні!!!Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос