Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Херсонська громада звернулася до прокуратури
Громадська організація Причорноморський центр політичних і соціальних досліджень, в рамках громадського руху на захист Дубового гаю, 07 червня подала заяву до Херсонської міської прокуратури з проханням розглянути питання щодо детальної перевірки рішення з передачі земельної ділянки на території дубового гаю в районі автовокзалу у м. Херсоні комерційній фірмі «Амстор» під будівництво торгівельно-розважального комплексу та підстави його прийняття з боку правоохоронних органів, повідомляє сайт Майдан

Друкуємо повний текст заяви:

Прокурору м. Херсона Херсонської області
Маренчуку Григорію Леонідовичу
73000 м. Херсон, вул. Тираспільська, 5-аХерсонська обласна організація «Причорноморський центр політичних та соціальних досліджень»
73036, м. Херсон,
Придніпровський спуск, 1, оф.8
телефон 325-026


ЗАЯВА


ХОО «Причорноморський центр політичних та соціальних досліджень» є громадською організацією та діє на підставі Статуту та Закону України «Про об’єднання громадян».

Херсонською міською радою було прийнято рішення про передачу земельної ділянки на території дубового гаю в районі автовокзалу у м. Херсоні комерційній фірмі «Амстор» під будівництво торгівельно-розважального комплексу.
У зв’язку з тим що прийняте рішення торкається інтересів територіальної громади міста, а також у зв’язку з тим, що прийняте рішення суперечить як по своєму змісту так і по процедурі прийняття ряду міжнародних та національних норм з питань захисту довкілля та забудови земель, а саме:

статті 6, 7, 8 Міжнародної Конвенції «Про доступ до інформації, участь громадськості в процесі прийняття рішень та доступ до правосуддя з питань, що стосуються довкілля», статті 50 Конституції України, статті 136 Земельного кодексу України, статті 28 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», статті 23 Закону України «Про планування і забудову територій», статті 5 Закону України «Про основи містобудування», статті 25 Закону України «Про архітектурну діяльність», пункту 7 Коцепції національної екологічної політики України на період до 2020 року (схвалено розпорядженням Кабінету Міністрів України від 17.10.2007 № 880-р), пунктів 6.1., 6.2. Наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.06.1996 №173 «Про затвердження Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів», пунктом 5.4. та таблиці 5.1.Державних будівельних норм 360 – 92
Вважаємо що прийняте рішення та підстави його прийняття підлягають детальній перевірці з боку правоохоронних органів.

Враховуючи викладене вище, ПРОШУ:

1. Розглянути факти, викладені у заяві та прийняти рішення відповідно до ст. 97 КПК України.

2. Про результати розгляду повідомити мене письмово у встановлені чинним законодавством строки.


„_07_” червня 2010 року

голова ХОО «Причорноморський центр _______Мошнягул О.Д.
політичних та соціальних досліджень»

Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 8 июня 2010   ::  Посмотрели: 1263  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода