Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Зеленівська селищна рада безграмотно розпоряджалася бюджетними грошима: обл. КРУ
Самоврядні структури, які акумулюють чималі кошти на розвиток територіальних громад, часто без підстав витрачають бюджетні суми. Тому полі зору вартових – питання формування та розподілу бюджету, повідомляє прес-служба обл. КРУ.

Зеленівська селищна рада порушила законодавство з фінансових питань на загальну суму 73 тис.грн. за період з серпня 2007 по лютий 2010 років. Крім того, ревізорами виявлено факти, пов’язані з неефективними управлінськими діями на суму 371 тис.грн.

Проаналізувавши достовірність бухгалтерського обліку і фінансової звітності, ревізори виявили в кошторисі суму завищених бюджетних асигнувань понад 25 тис.грн. Адже при розрахунку обсягів витрат на оплату праці інвалідів пенсійні відрахування планувалися у завищеному розмірі. Державні контролери виявили недостовірні дані по існуючій заборгованості установи.

Працівники дошкільних закладів зайво отримали гроші за чотири дні додаткової відпустки, що не передбачено діючим законодавством. А кошти по касі селищної ради оприбутковувалися несвоєчасно. Чомусь надходження готівки за платні послуги (видача довідок) відбувалося без складання касових ордерів.

Також офіційно доведено про завищення вартості виконаних ремонтних робіт, лишки та нестачу матеріальних цінностей. Виявлено факти недоотримання бюджетом надходжень за відчуження майна на суму комісійної винагороди в розмірі понад 10 тис.грн. Селищна рада витрачала кошти на придбання ваучерів для мобільних телефонів, котрі не обліковувалися.

Отже, Зеленівська селищна рада безграмотно розпоряджалася бюджетними грошима, - такий висновок державних контролерів після ревізії КРУ. Винуватців притягнуто до відповідальності, а матеріали інспектування надано правоохоронним органам.

Щоб не допустити в подальшому випадків неефективного використання грошей та матеріальних ресурсів, ревізори наголошують на вдумливому та грамотному дотриманні вимог чинного законодавства на всіх ланках бухгалтерської роботи.

Адже бюджетний контроль – це не тільки виявлення порушень, а і виховання відповідальності. Належне та дбайливе виконання службових обов’язків бухгалтерськими працівниками – необхідна умова для ефективного витрачання фінансів місцевого самоврядування.
Не нравится: 0, нравится: 2.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 8 июня 2010   ::  Посмотрели: 1528  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода