Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Медійна джинса та журналістський вельвет, як засіб елегантно підставити замовника: ЗМІ
«Херсонська правда» завжди шукає можливості витримувати канони корпоративної етики.

Але є моменти, коли почуття справедливості та професійності стають першоджерелом усього людського існування.

Зразу зазначу, ми не говоримо про істину. Так як вона відома тільки БОГУ.

Ми говоримо про правду, яка знаходиться вище наказів господаря та хазяйської «кістки» у вигляді грошей.

На наш погляд ситуація з «Дубками» та «Амстором» є Рубіконом. І кожен вирішує сам, повернутися назад, тупцюватися на місці, чи перейти його.

У кожного є свої моральні «Ватерлоо» и свій «Рубікон». І кожен вирішує для себе сам, де він? Со щитом или на щите?

Зі святом!

Впродовж трирічного процесу скандального землевідводу, міська влада дотримувалася золотого правила: "собака лає - караван йде".

Скільки документів, обґрунтованих позицій експертів, висловлювань мешканців не друкували місцеві ЗМІ - можновладці продовжували мовчки робити справу, яку розпочали, не відволікаючись на такі пустощі, як надання інформації, ведення діалогу чи вивчення громадської думки.

Але минулого тижня тактика несподівано змінилася. В останньому числі місцевої газети, яка відома як рупор міського голови, і яку лише в поточному році депутатам вдалося позбавити бюджетного фінансування, що вона отримувала необґрунтовано, з'явилося одразу дві статті різних авторів, які завзято доводять читачам, що народ в масі тупий та необізнаний.

Джинса як джинса, що її там коментувати...

Але одна маленька деталь все ж таки заслуговує на увагу, звертає увагу читачів сайт Майдан

Звертаючись до тих, хто пропонує знайти іншу, не проблемну, ділянку для землевідводу, журналістка продукує такий пасаж: "Але ж інвестор - далеко не з глупих, й сам обирає місце, без підказок... Місто може лише дати добро..."

О-ля-ля...
Іншими словами: інвестор обрав собі майданчик під свій бізнес, міськвиконком під цього інвестора оголосив конкурс, поспіхом намагаючись видати наміри того бізнесу за плани розвитку міста, і забезпечив результати конкурсу в інтересах конкретно цього інвестора.
Цікаво?
Але правдоподібно, якщо взяти до уваги, що переможець конкурсу запропонував найгірші для міста умови.

І тут, як то кажуть, можливі варіанти:

- або журналістка по наївності чесно написала як є

- або свідома дівчина вирішила отак елегантно помстися за необхідність робити замовний матеріал

- або професійніші журналісти писати цю джинсу не погодилися...

Насправді, причина неважлива. А важливо те, що "ремісників" від журналістики стає все менше, а справжніх професійних і чесних журналістів все більше.

Зі святом вас, четверта влада! І хай джинсі не буде місця в нашому і вашому житті!
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 5  ::  Дата: 7 июня 2010   ::  Посмотрели: 1155  

Комментарий написал(a) Маша Горная. Опубликованно: 7 июня 2010 12:42 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
В статье еще одна замечательная мысль есть - АМСТОР будет расположен на Николаевском шоссе, но будет ПЕРЕХВАТЫВАТЬ покупателей у Оскара, которые едут к себе в спальный район.
ул.Буденного перекроют? Чтобы заодно и к "Билле" проезда не было? И теперь весь транспорт будет через Николаевское шоссе ездить?
Или с тыльной стороны Амстора будут такие аэродинамические трубы, которые будут ненавязчиво подхватывать пассажиров по дороге домой, затягивать в Амстор и аккуратно возвращать на место с покупками?

Комментарий написал(a) таврические мы. Опубликованно: 7 июня 2010 13:02 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Озаботились конкурентов "Оскару"найти,а в центре вообще один "Альф" исчастлив этим.
"Билла"-пустует наполовину и не страдает,что покупателей потенциальных надо отбить у конкурентов с другого конца района.Вот только власти наши этим озаботились,потому как с остальными проблемами все порешали.

Комментарий написал(a) Ежик. Опубликованно: 7 июня 2010 16:40 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
слушайте,мне попался материал про Амстор в Гривне,кажется авторство Сергея Яновского, так что возможно тут на гривну намекают, не совсем понимаю, а по прочитанной статье скажу что очень четко изложено и зря вы перекручиваете. Никогда инвестор не просит абы что-нибудь, а всегда выбирает,то что ему интересно, а местная власть дает согласие или нет. кто вкладывает деньги,тот сначала присматривает участок или помещение или оборудование, а местное самоуправление взвешивает насколько этот запрос приемлемый. Обычная практика.
А ваши версии о купленном конкурсе, о злом умысле журналиста и пр. бросают тень на вашу собственную высоко этичную позицию профессионалов. Есть документы - давайте, а версии оставьте бабушкам на завалинке!

Комментарий написал(a) folker. Опубликованно: 7 июня 2010 16:53 в новости


Группа: Журналисты
Новостей: 1
Комментариев: 296
ICQ: --
Цитата: Ежик
А ваши версии о купленном конкурсе, о злом умысле журналиста и пр. бросают тень на вашу собственную высоко этичную позицию профессионалов. Есть документы - давайте, а версии оставьте бабушкам на завалинке!

"журношлюшки" засуетились. wink

Комментарий написал(a) Ежик. Опубликованно: 8 июня 2010 12:23 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
выбирай выражения,говнюкДобавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее