Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+В Іванівському районі почали працювати пришкільні табори
З 01 червня 2010 року в районі розпочали роботу 17 пришкільних таборів з денним перебуванням на базі загальноосвітніх навчальних закладів. 775 дітей віком від 6 до 16 років отримали змогу весело та цікаво провести час у пришкільних таборах, повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

Серед дітей, що перебуватимуть у пришкільних таборах відпочинку: сироти, діти під опікою - 10 чол., діти-інваліди - 11 чол., діти чорнобильці та постраждалі внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф - 4 чол., діти з багатодітних і малозабезпечених сімей - 165 чол., діти, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов'язків - 2 чол., діти, які перебувають на диспансерному обліку - 78 чол., талановиті та обдаровані діти - 154 чол., діти працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села - 234 чол., діти інших категорій - 119 чол.

   З районного бюджету на відпочинок дітей виділено 92,0 тис. грн та залучено позабюджетні кошти у розмірі 81,6 тис. грн.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 4 июня 2010   ::  Посмотрели: 1493  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама