Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+На Херсонщині виявлено фінансові порушення під час будівництва онкодиспансеру
Ревізія в управлінні капітального будівництва Херсонської обласної державної адміністрації виявила факти порушення фінансової дисципліни при витрачанні бюджетних коштів на будівництво обласного онкологічного диспансеру в сумі понад 676 тисяч гривень. Минулорічна ж ревізія виявила фінансових порушень на суму близько 2 мільйонів гривень.

Зокрема, в обласному онкодиспансері, на його будівництві, не встигли своєчасно освоїти гроші. Тому й не відбулося повноцінного озеленіння та благоустрою новобудови, котра зводиться з 80-их років минулого століття. Доводиться констатувати: Херсонщина втратила чималі кошти, котрі повернулися до державного бюджету наприкінці року, як не освоєні. А це означає, що у 2009 році півмільйона бюджетних асигнувань не пішло на користь громаді.

Управління капітального будівництва неефективно витратило коштів на суму 536 тис.грн, що офіційно доведено в акті ревізії на 38 сторінках. За завищену вартість виконаних робіт незаконно оплачено за рахунок бюджету майже 97 тис.грн.

КРУ контролює не лише законні підстави при витрачанні таких дефіцитних бюджетних сум. Обміри, які провели державні контролери, розкрили значну кількість недоробок зі сторони горе-майстрів, котрим держава довірила таку місію, як будівництво довгоочікуваного спеціалізованого лікувального закладу. Так, виявлено чимало тріщин на штукатуреній поверхні, а загалом неякісних робіт проведено на суму майже 44 тис.грн. Ось так «ощадливо та «по-господарські» використовувалися дорогоцінні кошти.

До речі, після минулорічної ревізії з питань використання бюджетних сум на будівництво першої черги онкодиспансеру, ревізори КРУ офіційно зафіксували прорахунків зі сторони численної кількості підрядників під наглядом галузевого управління та генерального підрядника на суму майже 2 млн.грн. Приміром й досі деякі ліфтові шахти замуровані. Важкохворим громадянам доводиться долати десятки сходів, перемагаючи самих себе. По даним фактам правоохоронним органом порушено кримінальну справу у 2009 році.

На сьогодні вкотре відшуковуються додаткові сотні тисяч гривень на завершення будівництва довгобуду. Таким чином, контроль за обсягами та якістю виконаних робіт залишається вкрай недостатнім зі сторони управління капітального будівництва, адже чимало підрядних організацій сміливо накручували вартість робіт при зведенні другої черги обласного онкологічного диспансеру? Коли ж припиниться беззаконня? Чому місцеві чиновники, котрі «головою відповідають» за дотримання порядку у сфері будівництва та покликані витрачати правомірно кожну гривню з бюджету, продовжують роками ігнорувати інтереси громади Херсонщини, дозволяючи собі встановлювати власні будівельні правила? Питань без відповіді забагато.

Матеріали інспектування відтепер розглядаються правоохоронними органами.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 4 июня 2010   ::  Посмотрели: 1339  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода