Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00














Google+



Зустрічайте: «День природної щирості»
Сьогодні о 13:00 в Херсонському обласному академічному музично-драматичному театрі імені Миколи Куліша
розпочнеться святкування «Дня природної щирості», присвяченого обласному фіналу всеукраїнського конкурсу «Маленький українець».

Учасниками фіналу стануть 229 переможців районних етапів конкурсу у 4-х номінаціях, які представлятимуть 146 шкіл зі 129 населених пунктів всіх 18 районів області.

Загалом участь у конкурсі взяли участь 6070 школярів та творчих колективів з майже 300 шкіл Херсонської області. У 15 з 18 районів області з січня по травень 2009 року відбулись районні фінали конкурсу, переможці яких завтра зберуться у Херсонському драмтеатрі, щоб показати свої таланти, виявити переможців конкурсу на рівні області та разом відсвяткувати «День природної щирості».

Організатори конкурсу виступили з ініціативою започаткувати свято саме з такою назвою, побачивши у дітей, які живуть у Херсонських селах, природну щирість, великий творчий та моральний потенціал, розум,
доброту, чесність, справжній патріотизм.

«День природної щирості» присвячений саме цим дітям!


Нижче знаходиться повний перелік всіх учасників Херсонського обласного
фіналу конкурсу «Маленький українець»:

БЕРИСЛАВСЬКИЙ РАЙОН
Номінація: твір «Якщо я стану Президентом?»
Щербак Валерія (Бериславська ЗОШ№ 1);
Бурага Юлія (Бериславська ЗОШ № 3);
Гиряк Катерина (Зміївська ЗОШ);
Куриця Ірина (Ольгівська ЗОШ);
Номінація: малюнок «Майбутнє України очима дітей»
Татаровська Мілана (Бериславська ЗОШ № 4);
Мелякіна Маргарита (Раківська ЗОШ);
Джура Ганна (Новорайська ЗОШ);
Номінація: «Родовідне дерево»
Вербицький Максим (Козацька ЗОШ);
Савченко Яна (Новобериславська ЗОШ);
Іванчук Олена (Милівська ЗОШ);
Гудим Владислав (Бериславська ЗОШ № 4);
Номінація: «Вечір родинного віншування»
колектив вчителів та учнів Новокаїрської ЗОШ;
колектив вчителів Новорайської ЗОШ;

БІЛОЗЕРСЬКИЙ РАЙОН
Номінація: твір «Якщо я стану Президентом?»
Загранична Олена (Східненська ЗОШ);
Моргун Юлія (Білозерська ЗОШ №1);
Тимко Юлія (Надеждівська ЗОШ);
Номінація: малюнок «Майбутнє України очима дітей»
Спільна робота: Поліщук Ніна (Чорнобаївська ЗОШ);
Незбай Лідія (Білозерська ЗОШ №2) та Фенін Анатолій (Білозерська ЗОШ
№1)
- спільна робота;
Вдовиченко Анастасія (Білозерська ЗОШ №1);
Номінація: «Родовідне дерево»
Клочков Валерій (Томинобалківська ЗОШ);
Маханько Ростислав (Надеждівська ЗОШ);
Іванушкіна Анастасія (Станіславська ЗОШ);
Номінація: «Вечір родинного віншування»
Дудка Єлизавета (Східненська ЗОШ);

ВЕЛИКООЛЕКСАНДРІВСЬКИЙ РАЙОН
Номінація: твір «Якщо я стану Президентом?»
Дар’я Берегова (Білокриницька ЗОШ);
Людмила Чепурна (Старосільська ЗОШ);
Іван Радянський (Садківська ЗОШ);
Артем Гончаренко (Великоолександрівська ЗОШ №1);
Номінація: малюнок «Майбутнє України очима дітей»
Вікторія Мальчикова (Великоолександрівська ЗОШ №2);
Дар’я Пащнюк (Великоолександрівська ЗОШ №2);
Віталіна Чернова (Районний центр дитячої та юнацької творчості);
Номінація: «Родовідне дерево»
Дар’я Авраменко (Великоолександрівська ЗОШ №2);
Тетяна Мальчикова (Білокриницька ЗОШ);
Анастасія Цвігуненко (Великоолександрівська ЗОШ №2);
Влад Ферапонтов (Великоолександрівська ЗОШ №1);
Номінація: «Вечір родинного віншування»
Олександра Лісовська (Районний центр дитячої та юнацької творчості);
клуб «Натхнення» (Великоолександрівська ЗОШ №1);
Даша Архипкіна (Великоолександрівська ЗОШ №2);

ВЕЛИКОЛЕПЕТИСЬКИЙ РАЙОН
Номінація: твір «Якщо я стану Президентом?»
Владислав Сорокін (Великолепетиська ЗОШ №2);
Світлана Римкутє (Рубанівська ЗОШ №1);
Владислав Вольський (Великолепетиська ЗОШ №1);
Аліна Табота (Великолепетиська ЗОШ №1);
Номінація: малюнок «Майбутнє України очима дітей»
Анатолій Крочак (Малолепетиська ЗОШ);
Андрій Толовиря (Великолепетиська ЗОШ №1);
Ілона Медведєва (Катеринівська ЗОШ І-ІІ ступенів);
Єлизавета Якубенко (Рубанівська ЗОШ №1);
Номінація: «Родовідне дерево»
Владислав Красюк (Рубанівська ЗОШ №2);
Тетяна Красюк (Рубанівська ЗОШ №2);
Сергій Мітяєв (Князегригорівська ЗОШ);
Марина Сапронова (Рубанівська ЗОШ №2);
Євген Левицький (Рубанівська ЗОШ №2);
Дмитро Пізик (Князегригорівська ЗОШ);
Номінація: «Вечір родинного віншування»
Інна Міщанин (Князегригорівська ЗОШ);
Марія Линець (Малолепетиська ЗОШ);
Раїса Крочак (Малолепетиська ЗОШ);
Юлія Домбровська (Великолепетиська ЗОШ №1);

ВЕРХНЬОРОГАЧИЦЬКИЙ РАЙОН
Номінація: твір «Якщо я стану Президентом?»
Собко Євген (Верхньорогачицька ЗОШ №2);
Кучинська Наталя (Ушкальська ЗОШ);
Іващенко Максим (Верхньорогачицька ЗОШ №1)
Номінація: малюнок «Майбутнє України очима дітей»
Хоменко Юлія (Верхньорогачицька гімназія гуманітарно-естетичного
профілю);
Лацук Олександра (Верхньорогачицька ЗОШ №2);
Гречаник Сергій (Зеленівська ЗОШ);
Номінація: «Родовідне дерево»
Павленко Наталя (Верхньорогачицька ЗОШ №1);
Паук Тетяна (Михайлівська ЗОШ);
Косик Олена (Верхньорогачицька гімназія гуманітарно-естетичного
профілю)
Номінація: «Вечір родинного віншування»
Гордієнко Лариса Миколаївна (вчитель Зеленівської ЗОШ);
Ребізант Лариса Юріївна (вчитель Михайлівської ЗОШ);
Денщик Наталя Вікторівна (вчитель Самійлівської ЗОШ);

ВИСОКОПІЛЬСЬКИЙ РАЙОН
Номінація: твір «Якщо я стану Президентом?»
Оксана Синицька (Малошестірнянська ЗОШ);
Жанна Овчарук (Високопільська гімназія);
Олеся Веселовська (Високопільська гімназія);
Номінація: малюнок «Майбутнє України очима дітей»
Вікторія Жоболда (Пригір'ївська ЗОШ);
Софія Цокало (Високопільська гімназія);
Алла Кравець (Високопільська гімназія);
Номінація: «Родовідне дерево»
Шпіра Володимир (Нововознесенська ЗОШ);
Алла Кравець (Високопільська гімназія);
Ольга Дармостук (Нововознесенська ЗОШ);
Тетяна Могильна (Малошестірнянська ЗОШ);

ГЕНІЧЕСЬКИЙ РАЙОН
Номінація: твір «Якщо я стану Президентом?»
Крячек Олена (Генічеська гімназія);
Рубінчик Владислав (Генічеська ЗОШ № 4);
Дядюшев Олексій (Стокопанівська ЗОШ);
Номінація: малюнок «Майбутнє України очима дітей»
Каранда Іван (Генічеська гімназія);
Олейникова Олена (Чонгарська ЗОШ);
Номінація: «Родовідне дерево»
Мудрак Жанна Юріївна (Плавська ЗОШ);
Махтій Тетяна (Фрунзенська ЗОШ);

ГОЛОПРИСТАНСЬКИЙ РАЙОН
Номінація: твір «Якщо я стану Президентом?»
Діденко Наталія (Голопристанська ЗОШ №1);
Танська Ганна (Новозбур’ївська ЗОШ №3);
Овчиннікова Марина (Олексіївська ЗОШ);
Номінація: малюнок «Майбутнє України очима дітей»
Бекшенєнова Кристина (Бехтерська ЗОШ);
Лінник Олександр (Голопристанська гімназія);
Власенко Тетяна (Добропільська ЗОШ);
Номінація: «Родовідне дерево»
Шашко Герман (Залізнопортівська ЗОШ);
Іваницький Сергій (Новозбур’ївська ЗОШ №1);
Ліпунова Марія (Голопристанська гімназія);
Ошурко Дарина (Олексіївська ЗОШ);
Номінація: «Вечір родинного віншування»
колектив вчителів та учнів (Олексіївської ЗОШ);
колектив вчителів та учнів (Добропільська ЗОШ);

ГОРНОСТАЇВСЬКИЙ РАЙОН
Номінація: твір «Якщо я стану Президентом?»
Стицько Юлія (Славненська ЗОШ);
Сотник Юлія (Червонополянська ЗОШ);
Лушпай Тетяна (Заводівський НВК);
Номінація: малюнок «Майбутнє України очима дітей»
Чуркіна Катерина (Славненська ЗОШ);
Мельник Олена (Червонополянська ЗОШ);
Відьохіна Діана (Костянтинівська ЗОШ);
Номінація: «Родовідне дерево»
Смолянець Аліна (Славненська ЗОШ);
Гашенко Олександр (Червонополянська ЗОШ);
Чорняк Павло (Дубівська ЗОШ);

ІВАНІВСЬКИЙ РАЙОН
Номінація: твір «Якщо я стану Президентом?»
Панченко Катерина (Воскресенська ЗОШ);
Шелудько Олена (Трохимівська ЗОШ);
Мірошник Євген (Любимівська ЗОШ);
Номінація: малюнок «Майбутнє України очима дітей»
Котік Владислав (Іванівська гімназія);
Мовчан Костянтин (Воскресенська ЗОШ);
Грушко Наталя (Новомиколаївська ЗОШ);
Грушко Тетяна (Новомиколаївська ЗОШ);
Номінація: «Родовідне дерево»
Велесик Катерина (Новодмитрівська ЗОШ);
Москаленко Вадим (Новомиколаївська ЗОШ);
Литвиненко Андрій (Першотравнева ЗОШ);
Марусяк Андрій (Нововасилівська ЗОШ);
Номінація: «Вечір родинного віншування»
Кодлубовська Аліна (Дружбівська ЗОШ);
Сапронов Руслан (Дружбівська ЗОШ);
Мура Марина (Іванівська гімназія);

КАЛАНЧАЦЬКИЙ РАЙОН
Номінація: твір «Якщо я стану Президентом?»
Лємєшев Андрій (Хорлівська ЗОШ);
Кушнір Світлана (Гаврилівська ЗОШ);
Раківський Юрій (Олександрівська ЗОШ);
Груша Ганна (Вадимська ЗОШ);
Запорожець Анастасія (Каланчацька ЗОШ №1);
Обух Ганна (Каланчацька ЗОШ №1);
Номінація: малюнок «Майбутнє України очима дітей»
Цап Альона (Новоолександрівська ЗОШ);
Логвиненко Дмитро (Мирненська ЗОШ);
Мальченко Ірина (Олександрівська ЗОШ);
Снігур Анастасія (Новокиївська ЗОШ);
Номінація: «Родовідне дерево»
Гаран Ірина (Хорлівська ЗОШ);
Тасжанов Владислав (Горьківська ЗОШ);
Кудревська Альона (Олександрівська ЗОШ);
Номінація: «Вечір родинного віншування»
Тасжанова Світлана Миколаївна (вчитель Горьківської ЗОШ);

КАХОВСЬКИЙ РАЙОН
Номінація: твір «Якщо я стану Президентом?»
Мурчук Вікторія (Заозерненська ЗОШ);
Падалка Максим (Дмитрівська ЗОШ);
Дьомін Владислав (Софіївська ЗОШ);
Козловський Євгеній (Чорнянська ЗОШ);
Номінація: малюнок «Майбутнє України очима дітей»
Колпакова Лілія (Новокам’янська ЗОШ);
Циганов Артем (Чорнянська ЗОШ);
Калініченко Олександр (Дмитрівська ЗОШ);
Канюс Сергій (Червоноперекопська ЗОШ);
Номінація: «Родовідне дерево»
Ониськів Марина (Коробківська ЗОШ);
Шидловська Ольга (Коробківська ЗОШ);
Приходько Оксана (Богданівська ЗОШ);
Павлів Артем (Волинська ЗОШ);
Номінація: «Вечір родинного віншування»
колектив вчителів та учнів Чорнянської ЗОШ
колектив вчителів та учнів Роздольненської ЗОШ

НИЖНЬОСІРОГОЗЬКИЙ РАЙОН
Номінація: твір «Якщо я стану Президентом?»
Іщенко Максим (Нижньосірогозька ЗОШ);
Урбаневич Вікторія (Дем'янівська ЗОШ);
Самчук Дар'я (Нижньосірогозька ЗОШ);
Номінація: малюнок «Майбутнє України очима дітей»
Буйвол Олена (Нижньоторгаївська ЗОШ);
Циркуль Марина (Верхньосірогозька ЗОШ);
Камінська Світлана (Верхньоторгаївська ЗОШ);
Номінація: «Родовідне дерево»
Чурюканов Данило (Анатолівська ЗОШ);
Митро Микита (Верхньосірогозька ЗОШ);
Пендак Катерина (Нижньосірогозька ЗОШ);
Номінація: «Вечір родинного віншування»
Ріжко Анжела (Нижньосірогозька ЗОШ);
Ансамбль «Веселка» (Нижньосірогозька ЗОШ);
Дитячий зразковий ансамбль «Джерельце» (Червонопартизанська ЗОШ);
Попова Вікторія (Сірогозька ЗОШ);

НОВОВОРОНЦОВСЬКИЙ РАЙОН
Номінація: твір «Якщо я стану Президентом?»
Лигун Валерія (Любимівська ЗОШ);
Затуливітер Ганна (Золотобалківська ЗОШ);
Білий Євген (Любимівська ЗОШ);
Номінація: малюнок «Майбутнє України очима дітей»
Крамаренко Євгенія (Любимівська ЗОШ);
Слободян Тетяна (Петропавлівська ЗОШ);
Байдак Тетяна (Біляївська ЗОШ);
Номінація: «Родовідне дерево»
Білий Євген (Любимівська ЗОШ);
Литвин Олена (Миролюбівська ЗОШ);
Лигун Валерія (Любимівська ЗОШ);
Номінація: «Вечір родинного віншування»
Дзюндзя Світлана Іванівна (Золотобалківська ЗОШ);
Руда Альона Сергіївна (Нововоронцовська ЗОШ №2);
колектив вчителів та учнів (Дудчанської ЗОШ);

НОВОТРОЇЦЬКИЙ РАЙОН
Номінація: твір «Якщо я стану Президентом?»
Михальчук Юлія (Сиваська ЗОШ №2);
Кареба Володимир (Чкалівська ЗОШ);
Рожовець Інеса (Чкалівська ЗОШ);
Номінація: малюнок «Майбутнє України очима дітей»
Майстренко Анжела (Софіївська ЗОШ);
Петрочко Андрій (Зеленівська ЗОШ);
Полій Поліна (Василівська ЗОШ);
Номінація: «Родовідне дерево»
Цапко Яніна (Чкалівська ЗОШ);
Олійник Олександра (Чкалівська ЗОШ);
Карецький Дмитро (Новотроїцька гімназія);
Номінація: «Вечір родинного віншування»
учнівсько-батьківсько-педагогічний колектив Воскресенської ЗОШ;
учнівсько-батьківсько-педагогічний колектив Отрадівської ЗОШ;
учнівсько-батьківсько-педагогічний колектив Громівської ЗОШ;

СКАДОВСЬКИЙ РАЙОН
Номінація: твір «Якщо я стану Президентом?»
Музикантова Вікторія (Скадовська школа-інтернат);
Гавриш Олена (Скадовська ЗОШ);
Холодецька Аліна (Скадовська ЗОШ №3);
Номінація: малюнок «Майбутнє України очима дітей»
Фомін Євген Миколаївська ЗОШ І-ІІ ступенів);
Кобрін Вадим (Скадовська ЗОШ №2);
Рябікіна Ксенія (Скадовська ЗОШ №2);
Якименко Іван (Скадовська гімназія);
Номінація: «Родовідне дерево»
Боканча Віталій (Михайлівська ЗОШ);
Щіпак Дар'я (Скадовська ЗОШ №2);
Вороніна Вікторія, Чернишова Євгенія (Скадовська ЗОШ №3);
Номінація: «Вечір родинного віншування»
Дудченко Алла Миколаївна та учні 11 класу (Шевченківська ЗОШ);
Толмачова Марина Анатоліївна, Маслєв Сергій Вікторович (Ульянівська
ЗОШ);
Хабло Тетяна Миколаївна (Скадовська гімназія);

ЦЮРУПИНСЬКИЙ РАЙОН
Номінація: твір «Якщо я стану Президентом?»
Філліпова Оксана (Козачелагерська ЗОШ);
Сверлович Олена (Брилівська ЗОШ);
Михайленко Інна (Новомаячківська ЗОШ);
Номінація: малюнок «Майбутнє України очима дітей»
Дудок Юлія Цюрупинська спеціалізована ЗОШ №2);
Карагод Віктор (Новомаячківська ЗОШ);
Плеханов Іван (Брилівська ЗОШ);
Номінація: «Родовідне дерево»
Богачук Олексій (Тарасівська ЗОШ);
Жилевський Ігор (Костогриівська ЗОШ);
Тріпадуш Дарина (Ювілейна ЗОШ);

ЧАПЛИНСЬКИЙ РАЙОН
Номінація: твір «Якщо я стану Президентом?»
Соломаха Анна (Чаплинська СШ №1);
Мацько Ганна (Скадовська ЗОШ);
Бойчук Аліна (Надеждівська ЗОШ);
Будько Олександр (Чаплинська ЗОШ № 3);
Феленюк Анна (Чаплинська СШ №1);
Номінація: малюнок «Майбутнє України очима дітей»
Яковлєва Ольга (Іванівська ЗОШ);
Шацило Вячеслав (Магдалинівська ЗОШ);
Куліш Ірина (Чаплинська ЗОШ № 3);
Мельник Олександр (Червонополянська ЗОШ);
Сивцев Ілля (Григорівська ЗОШ);
Номінація: «Родовідне дерево»
Шолом Костянтин (Надеждівська ЗОШ);
Мунтян Яна (ЗОШ Асканія-Нова);
Навроцька Юлія (Кучерявоволодимирівська ЗОШ);
Номінація: «Вечір родинного віншування»
Бондаренко Людмила Петрівна (вчитель Строганівської ЗОШ).







Не нравится: 0, нравится: 2.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 3 июня 2010   ::  Посмотрели: 3293  







Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)