Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Якісні комунальні послуги в Херсоні: Захистимо права разом
В Херсоні відбудеться акція «Захистимо своє право разом».

Організаторами акції виступили: громадська організація «За майбутнє Херсона» разом з партнерськими організаціями - Причорноморським центром політичних та соціальних досліджень та ХОО КВУ. Організатори зазначають, що вони проведуть просвітницько-мобілізаційну акцію.

В рамках акції, яка відбудеться 04 червня о 16.00, будуть встановлені інформаційні точки, в яких волонтери організації розповсюджуватимуть інформаційні матеріали на допомогу активним громадянам щодо захисту їхніх прав у сфері житлово-комунальних послуг.

Інформаційні пункти будуть розташовані у 4 найбільш людних місцях Херсону: біля кінотеатру «Україна», на початку вулиці Суворова, на Центральному та на Північному ринках.

Мета акції - продемонструвати городянам можливість реально відстоювати своє право на отримання якісних послуг, спонукати їх до активного захисту своїх прав та до самоорганізації.


Акція проходить у рамках проекту «Правова підтримка ініціатив громадськості за якісні комунальні послуги» за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження».

Мета програми «Посилення впливу громадянського суспільства» Міжнародного фонду “Відродження” - сприяння розвитку системи захисту прав громадян як споживачів державних та комунальних послуг, посилення спроможності громадських організацій щодо вироблення політики та впливу на прийняття політичних рішень із суспільно важливих питань.Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 3 июня 2010   ::  Посмотрели: 1782  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют