Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Сальдо разом зі своєю громадськістю вирішував чим здивувати херсонців та туристів
Громадська ради при міському голові презентувала нові соціально-культурні проекти.

Сьогодні відбулось виїзне засідання Громадської ради при міському голові, повідомляє прес-служба міської ради.
Воно проведено на історико-культурному комплексі "Херсонська фортеця", розташованому в ботанічному саду Херсонського державного університету. Саме на території цього об’єкта протягом 2009-2010 року реалізовано декілька проектів національно-культурного спрямування.

Згідно з Положенням про Громадську раду, на засіданні розглянуто питання щодо змін у складі ради. Це пов’язано зі змінами керівників громадських організацій, що входять до Громадської ради при міському голові, та реєстрацією минулого року Херсонського міського товариства болгар.

За рішенням ради до її складу включено:

Діну Сарибекову - голову Херсонського міського товариства греків (замість Катерини Січковської);

Валерія Міщенка - голову міської організації ветеранів Афганістану УПС "СВІЧА" (замість Ігоря Тєлєгіна);

раввіна Іосіфа - голову Херсонського міського товариства єврейської культури (замість Елеонори Березнякової).

Новим членом Громадської ради став Юрій Палічев, голова Херсонського міського товариства болгар.

Як передбачено Положенням, юридично зміни у складі Громадської ради будуть закріплені розпорядженням міського голови.

В ході роботи засідання його учасники зійшлися на думці, що основним завданням громадськості нашого багатонаціонального міста є єднання херсонців у єдину дружню сім’ю.

Люди втомилися від політичних баталій та спорів, і сьогодні прийшов час згуртуватись навколо ідеї розвитку нашого міста. Одним з механізмів такого єднання члени Громадської ради вбачають проведення конкретної роботи з реалізації нових соціально-культурних проектів.
Така робота розпочнеться вже найближчим часом:

Перший проект - створення «Музею під відкритим небом». На території ландшафтної моделі Херсонської фортеці кожна діаспора, представники якої мешкають в Херсоні, може відтворити символ своєї країни, частку батьківщини та встановити національний прапор. Така експозиція символізуватиме єдність та багатонаціональність херсонської громади, підкреслюватиме вшанування у місті різних національних культур. Початок експозиції закладено болгарською діаспорою, яка протягом короткого часу за власні кошти побудувала символ своєї країни – міні-макет гори Шипка - й встановила національний прапор Болгарії.

Реалізація проекту розрахована до Дня міста – 18 вересня 2010 року.

Другий проект – створення повномасштабної діорами на комплексі Херсонська фортеця. Діораму прикрасять зображення орденів - Суворова, Ушакова, Нахімова та Панорама "Взятие русскими войсками Ізмаила и Очакова". Увінчуватиме експозицію діюча модель морського храму-маяку, який буде світити цілодобово. Реалізація проекту теж розрахована до цьогорічного Дня міста.

Третій проект має назву "Скіфська підкова". Його мета –реабілітація дітей – інвалідів методом кінної терапії (іппотерапії), що дозволяє комплексно підійти до вирішення проблем фізичної, інтелектуальної, психо-емоційної й соціальної реабілітації. Головна ціль такої роботи - надання можливості дітям-інвалідам максимально адаптуватися й інтегруватися в суспільство.

Реалізація проекту розрахована на 3 роки, цей період включає організаційні заходи, термін для адаптації коней, роботу з реабілітації дітей-інвалідів.

Підвів риску під пленарною частиною засідання міський голова Володимир Сальдо.

Він подякував членам Громадської ради за активну громадську позицію, цікаві проекти, які вже втілені в життя, та ті, що є в задумках та підготовці.

"Коли громадськість зацікавлена життям міста та націлена на створення чогось нового, відновлення багатої культурної спадщини наших предків, - це завжди добре».

Володимир Сальдо долучився до втілення представлених сьогодні проектів, зробивши перший благодійний внесок на їх реалізацію.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 1  ::  Дата: 3 июня 2010   ::  Посмотрели: 1098  

Комментарий написал(a) top. Опубликованно: 3 июня 2010 10:00 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
херсонский ботсад...
как много в этом звуке для уха студентов естфака слилось
вряд ли площадка для научной селекции (читай - для отработок с сапкой и лопатой) станет центром центром "єдності"
хотя бы потому, что находится на выселках, и кроме "активистов" диаспор никому не интереснаДобавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобо