Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Від квітучого саду-до квітучого життя
Херсонська міська громадська організація інвалідів «За рівні можливості» у рамках конкурсу міні-грантів, проведеного Фондом розвитку громади м. Херсон «Захист» за фінансової підтримки Херсонської філії ВАТ «Кредобанк», впровадила в життя мікропроект «Від квітучого саду – до квітучого життя ».

Мета проекту – залучити дітей та молодь до спільної діяльності по благоустрою території була досягнута завдяки не тільки фінансової підтримки, але і бажанню допомогти дітям з вадами розумового ті фізичного розвитку створити затишний зелений куточок для спілкування, відпочинку, оздоровлення, пізнання живої природи, проведенням занять «Світ навколо тебе», занять по трудотерапії.

У благоустрою території майбутнього центру реабілітації дітей та молоді з порушенням психофізичного розвитку брали участь батьки та діти організації, а також школярі та вчителі ЗОШ № 33, волонтери Херсонського економічно-правового інституту.

Робота по благоустрою зеленого міні-парку принесла усім присутнім багато позитивних емоцій, яскравих розмов про майбутнє зеленого куточка, а саме важливе те що дитина з розумовими вадами розвитку відчула свою індивідуальність, свою необхідність, що дозволило створити позитивний образ особливої дитини.

Саме тут діти будуть вчитися пізнавати живу природу, прислухатися та розмовляти зі світом рослин, живими істотами. У майбутньому діти почнуть почувати турботу та любов до своїх зелених друзів, а це і буде той перший крок до самореалізації та інтеграції дітей з вадами розумового і фізичного розвитку в соціум.

Роботи по благоустрою території проводилася не тільки в ЗОШ №33, але і на реабілітаційному, фізкультурно-оздоровчому комплексі бази «Інваспорт». Одночасно в один день десять батьків з дітьми і п’ятьма волонтерами висаджували кущі, квіти, троянди маленькому куточку по вул. Кольцова №52 в ЗОШ №33 і п’ятнадцять батьків з дітьми і працівниками бази в кількості п’ятьох чоловік висадили 150 дерев ів на березі річки Дніпро-3 затон.

Вже багато років діти відпочивають і оздоровлюються на реабілітаційному, фізкультурному комплексі бази «Інваспорт», займаються спортом, розвивають свій фізичний та трудовий потенціал. Нагода озеленити територію бази принесла усім задоволення і радість. У майбутньому цей куточок на березі Дніпра буде квітучим і приємним для відпочинку, бо сюди приїздять не тільки діти нашої організації, а і інваліди Херсона, школярі, спортсмени, всі хто потребують літнього оздоровлення і відпочинку.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 2 июня 2010   ::  Посмотрели: 1264  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода